-_-BLACK-_-

výbava peugeota 106 1.1i XR r.v. 1992

21 posts in this topic

jestli mam vychazet ze sveho XR....(noveho,) nebo starsiho XN....

V XR mam okynka v elektrice, otackomer, jeden vak, central na DO,imo, alram.

Ve starem Okynka v elektrice, sibr, vak, central na DO, imo.

takze by tam mel byt min. okenka v elektrice, central, imo, vak byl mozna jen priplatkovy, nevim.

Pokud nemam pravdu tak me nekdo opravte, ale vychazim z tech dvou 106tek co mam doma.

Hm tak toho jsem se bál. CO jsem koukal tak ve všech bazarech byl psanej imobilizer, el. windows a centrál. Jenomže já to tam prostě nemam ten německej francek to snad všechno sežral:D. No tak jsem aspoň zjistil proč jsem koupil za levno!

Náhodou vepřík mi tam místo toho nechal pár bonbonů:D. No teď si dělam srandu ale kdo ví co všechno ještě vymontoval:grr. Nevim zatim jsem složil jenom zálohu a nemam kupní smlouvu tak mam ještě furt čas vycouvat. JInak dík a až ho budu mít doma tedy jestli tak se určitě ještě na tebe obrátim.

Zatim zdarec!

prosimte, kdes to kupoval?

no, ono je mozne ze to tam proste nebylo....

Je to od jednoho servisu. Je to po jedom majiteli z německa. Nemělo by to bejt poskládaný z hafo aut toho chlapa dost dobře znam!!!!!§ Teda myslim:myslim

No a jak si teda došel k tomu že to tam nemuselo bejt?

[upravil dne 8.10.06 -_-BLACK-_-]

neni to XR ;) ale nejaky mrdkos bez vybavy....

ono to znaceni jde snad XN, XR, XS, pokud se nemylim, ale je v tom takovy bordel ze vazne nevim....106ky, jsou treba ACTIV - CLASSIC - SYMBIO - SPORT - XA, ale to jsou s novym cumakem.... ja mam taky z toho hlavu v kopru :myslim

To už mě taky napadlo. To už taky pak nemusí bejt ani 106 1.1. a kdo ví jestli to vůbej je pažout. Jakej máš ty rok výroby?

jedna je 1124ccm 1995

a druha 1360ccm 1998

[upravil dne 8/10/06 Marlin]

Marline, mám novej čumák, XN a mám servo, centrál na DO a př. okna v el. - franckové v tom mají opravdu těžkej zmatek.

black: Co se prodávajícího týká - mně tam nenechal ani hever, tak si z toho nic nedělej. :)

kurte, presne tak..... ja bych se ani podle oznaceni vybavi neridil, ale podle toho co tam je, a neni....

jo a jediny u ceho jsem si jisty, je Rally, tam neni vubec nic, jen servo...

Původně zaslal: -_-BLACK-_-

Nu jsem asi stupid. Mě tak nepadá že jsem nezkouk co je v techničáku za obsah třeba to bude jenom ta 1.0

no jestli toho majitele znáš, tak at ti pošle VIN (třeba SMSkou) - dá se z něj vyluštit stupeň výbavy a objem motoru.:nevim

aby ti z toho nevylezlo 406 break ja me :D

[upravil dne 8/10/06 Marlin]

Nu pánové mockrát vám Dík to s tim Vinem je dobrej nápad. Zkusim to a zejtra se asi zase ozvu!!

To se m ibude špatně usínat, když nebudu vědět, jestli nemáš taky 406-ku, co jezdí na \"benzin a další\". :D

for Kurt

Neboj zejtra to zjistíš ale bude to asi spíš tim že to je ta 1992. Jestli ale ne a bude to ta 406:D tak tě proženu!!

TeĎ už ale fakt zdarec zejtra mam totiž raní!

[upravil dne 8.10.06 -_-BLACK-_-]

Původně zaslal: Kurt

Nu pánové mockrát vám Dík to s tim Vinem je dobrej nápad. Zkusim to a zejtra se asi zase ozvu!!

To se m ibude špatně usínat, když nebudu vědět, jestli nemáš taky 406-ku, co jezdí na \"benzin a další\". :D

Tak se budu prohánět po silnici že(lví) silou je to jenom 1.0 tak že to je skoro ještě o 20 kobilek míň než jsem si myslel že budu mít.

Je to ale bez tak muj černej krasavec:cool:

mozna, teoristicky, pokud by jsi tam chtel tu vybavu.....

musim pockat az bude setreni a pak se uvidi, ci bude vina bouracky, takze jestli se auto bude spravovat nebo ne....