Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada ohledně žárovek.


HOFA

Recommended Posts

Já doporučuju žárovky s vyšší svítivostí kupovat na zimu, protože přes léto se hůř chladí a rychleji odchází.

Krom toho lze taky koupit (a ty kupuju já) žárovky s UV filtrem - nezežloutne ti ten ochrannej plast světel...

:myslim

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: HOFA

Takže pánové výměna žárovek h7 potkávaček,není vůbec žádná veliká laborace sice kapku stísněné podmínky a práce jednoruč,ale 1 žárovka ca 4 minuty.

Jinak připojím ještě jeden poznatek,koupil jsem H7 ZA 120KČ,ale poté jsem viděl někde v obchodě h7 i za 350 kč, v čem jsou ty rozdíly ?

Vyšší svítivost, delší výdrž, značka, někdy taky vyšší svítivost na úkor výdrže-Osram silverstar +50% - cca 200 hodin, to uvádí sám výrobce. Nebo se víc pakuje prodejce. Je toho víc no:aut

[upravil dne 17/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praskajícím žárovkám jsem dal sbohem:P Už půl roku tam mám xenony a zatím žádný sebemenčí problém.:super A výsledné světlo se prostě nedá srovnávat s klasickou žárovkou!:o:roll Jinak xenony jsou původem z BMW a díky čiré optice je hrana a kužel dosvitu jen nepatrně rozmazaný.Zástavba trala cca 2hodiny.Záleží samo na ustavení výbojky, nicméně to se tady už mnohokrát řešilo.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

a co rikate na tohle http://www.ultimateracing.cz/p_info/3468-h.i.d-prestavbova-sada-h7-6000k-xenon/

az na tu cenu ale jinak by to nebylo spatny.

Jo, je to hezký,nový ale drahý.:o Já sehnal komplet sadu,sice použitou ale funkční za 3t kč. 2x výbojka D2S,2x řídicí jednotka(RJ),2x trafo+kabely. Ten človíček toho měl víc, takže kdyby byl zájem tak NO problem.

PS:Mojí vinou odešla jedna RJ a byla grátis vyměněna kus za kus.Fakt super jednání a přístup.:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...