Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

PLS HELP sterace jedou kdy nemaji


kmil

Recommended Posts

P206 rv2001 1,4i.Mám velkej problém.Stěrače a světla fungují normálně,ale když.....:Sterače jsou vypnuté,mám zapnuté světla,stačí parkovací,a rožnu přední mlhovky tak se mi samy rozjedou stěrače a jedou porad dokud nevypnu ty mlhovky.Když je vypnu,stěrače nedojedou zpět,ale zůstanou třeba uprostřed okna.Pak jsem si ještě všim,že když mám jen parkovačky roznuté,tak jedou pomaleji,kdyz rožnu potkavací,tak jedou rychleji.Samozřejmě zase při zapnutých předních mlhovkach.Stává se ale,že po nějaké době jízdy to zase vše fůnguje jak má.Myslíte,že to bude někde špatným ukostřením?Kde by to tak mohlo být?Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kmil

P206 rv2001 1,4i.Mám velkej problém.Stěrače a světla fungují normálně,ale když.....:Sterače jsou vypnuté,mám zapnuté světla,stačí parkovací,a rožnu přední mlhovky tak se mi samy rozjedou stěrače a jedou porad dokud nevypnu ty mlhovky.Když je vypnu,stěrače nedojedou zpět,ale zůstanou třeba uprostřed okna.Pak jsem si ještě všim,že když mám jen parkovačky roznuté,tak jedou pomaleji,kdyz rožnu potkavací,tak jedou rychleji.Samozřejmě zase při zapnutých předních mlhovkach.Stává se ale,že po nějaké době jízdy to zase vše fůnguje jak má.Myslíte,že to bude někde špatným ukostřením?Kde by to tak mohlo být?Předem díky za rady.

A máš dešťový senzor ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi poznatek:Kdyz se rozjedou ty sterace,tak ty predni mlhovky sviti obe jen tak na polovic,pohasne predni levy potkavaci svetlo (i parkovací) a lehce zacne svitit i levy blinkr vepředu,naboku blatniku i vzadu).Co tak koukám na jedno schematko co jsem nasel,tak vsechny tyto veci maji spolecny ukostrovací bod a to s označením MC10A.Nevíte náhodou kde ho najdu,abych zkontroloval,zda je to tím?

[upravil dne 8.10.06 kmil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...