Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostřikovače 106


deny

Recommended Posts

Zdravím všechny Pežo?áky,

mám problém, byl jsem vykmitnut z STK pro nefunkčnost ostřikovačů čelního skla. Zdánlivě snadná oprava, někde mezi nádržkou a tryskami je motorek. To jsem si myslel než jsem otevřel kryt motorového prostoru. Hadička mi mizí v díře plechu skeletu a z nádržky je vidět pouze nalévací hrdlo. Kde je motorek ?? Poraďte mi někdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny : Hlavne, ze ti to brzdi :). A kdyz ne, tak v tom pripade by se sikla alespon funkcni houkacka. Ostrikovace jsou pouze na kratkou vzdalenost - a to se musi jeste ke vsemu otocit trysky :)

P.S.: To fakt jde vyhodit z STK za nefunkcni ostrikovace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ooo to snad nie , na co by daval dole kolo ?? sak staci ked da dole podbeh , , dostane sa tam jednoducho.Ja som to riesil predtyzdnom , lebo fuseri v servise mi tam podbeh len tak vrtazili takze som ho narovnaval .Ten motorcek je na pravom blatniku, teda aspon moj tam je a je pekne pristupny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych nejdřív zkusil jestli jsou průchodný trysky- Když otevřeš kapotu máš v dolní části vlevo napojenou hadičku na rozbočku - opatrně stáhnout a zkusit.

Stříká ti zadní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za ochotnou pomoc. Našel jsem motorek a je opravdu vadný. Zkoušečkou k němu přichází napětí, ale on nic. Zatím jsem ho nahradil motorkem ze Š120 a vše funguje jak má. Přední i zadní. Takže po sehnání originálu provedu výměnu a bude OK. Ještě jednou díky. Deny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...