Sign in to follow this  
Followers 0
deny

Ostřikovače 106

16 posts in this topic

Zdravím všechny Pežo?áky,

mám problém, byl jsem vykmitnut z STK pro nefunkčnost ostřikovačů čelního skla. Zdánlivě snadná oprava, někde mezi nádržkou a tryskami je motorek. To jsem si myslel než jsem otevřel kryt motorového prostoru. Hadička mi mizí v díře plechu skeletu a z nádržky je vidět pouze nalévací hrdlo. Kde je motorek ?? Poraďte mi někdo.

Ja bych si typnul, ze na nadrzce pod podbehem. Podobne tomu tak je i u 406ky;)

Deny : Hlavne, ze ti to brzdi :). A kdyz ne, tak v tom pripade by se sikla alespon funkcni houkacka. Ostrikovace jsou pouze na kratkou vzdalenost - a to se musi jeste ke vsemu otocit trysky :)

P.S.: To fakt jde vyhodit z STK za nefunkcni ostrikovace ?

Musis sundat kolo a odmontonat plast. podbeh. Opatrne, at neposkodis ty cudly. Stejne bych ti doporucil, at si koupis cudly do foroty. Oni totiz po demontazi nejsou nic moc.;)

ooo to snad nie , na co by daval dole kolo ?? sak staci ked da dole podbeh , , dostane sa tam jednoducho.Ja som to riesil predtyzdnom , lebo fuseri v servise mi tam podbeh len tak vrtazili takze som ho narovnaval .Ten motorcek je na pravom blatniku, teda aspon moj tam je a je pekne pristupny ;)

inak nemas to len zanesene ?? niekedy staci ked to spendlikom vycistis , primo ostrekovac ;)

Taky bych nejdřív zkusil jestli jsou průchodný trysky- Když otevřeš kapotu máš v dolní části vlevo napojenou hadičku na rozbočku - opatrně stáhnout a zkusit.

Stříká ti zadní?

Díky všem za ochotnou pomoc. Našel jsem motorek a je opravdu vadný. Zkoušečkou k němu přichází napětí, ale on nic. Zatím jsem ho nahradil motorkem ze Š120 a vše funguje jak má. Přední i zadní. Takže po sehnání originálu provedu výměnu a bude OK. Ještě jednou díky. Deny:)

Aspon ze mu to chodi a na STK maj klid. Me cabriolet neostrikuje pravidelne kdyz ho na voskuju protoze si do trysek vzdycky na nesu vosk:(:(:(

Vostik lama nejsem jsem jenom mala lamicka:D:P:P