tommy.david

Ovládací páčka rádia(pod volantem)

12 posts in this topic

Chci si koupit nové rádio,ale poraďte prosím která rádia umožňují, aby funguvala ta páčka co ovládá rádio pod volantem.

:superděkuji

slyšel jsem,že ne každé rádio má to zapojení k té páčce

Původně zaslal: tommy.david

Chci si koupit nové rádio,ale poraďte prosím která rádia umožňují, aby funguvala ta páčka co ovládá rádio pod volantem.

:superděkuji

slyšel jsem,že ne každé rádio má to zapojení k té páčce

no obavam se, ze budes muset tu packu demontovat, pokud nekoupis zase PHILIPSE... (aspon teda u nej jsem tu packu videl :D )

resp. vstup??všude píšou že má vstup pro dálkové ovládání??Na to se nedá zapojit páčka pod volantem??

Predpokladam ze nebude jeden universalni konektor pro vsechny dalky a radia.. tudiz tam bude pasovat jen k tomu urcena dalka.. takze bez origo radia ci nejake redukce se obavam ze to nezapojis..

Ale kdyžbych se koukl vzadu na radio , našel konektor a podle toho sehnal radio??

Prodávají se na to připojení páčky redukce, ale stojí víc než origo dálka na volant k tomu novému radiu. Takže bych si koupil tu origu dálku a na páčku zapoměl. Já to chtěl tak udělat, ale ještě jsem se nedostal k tomu abych si koupil tu dálku na volant :D

Radio + k nemu dialkove na volant. Je to lepsie - obycajne je na tom dialkovom viac funkcii.

Vyriesil som to tak z pioneerom a packu zahodil.

btw, je pravda, ze nektere piskoty maji misto teto packy tempomat? kamos ma 1.9TD break a pry packu s tempomatem. zatim jsem nemel tu cest to vyzkouset.

Původně zaslal: maro

Mam packu z 306 kombi rok 2000.

Na jaké je to rádio?