Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové hodnosti na foru.


Kurt

Recommended Posts

Nic extra promyšlené nemám, proto jsem taky psal, že návrh chci dát časem. To co jsem popisoval výše, jsou naprosto obecné a základní principy fungování každého podobného sdružení, které má k něčemu vypadat, každé firmy nad cca 10 lidí, která má slušně fungovat, prostě nic víc než obecný princip, nic konkrétního. Konkrétní návrh bych rád zpracoval během pár týdnů (dřív to bohužel nebude, mám toho v práci víc než dost), pak bych vám ho dal k připomínkám/schválení, a pak bych na základě něj kontaktoval pár vytipovaných lidí, jestli to tak vůbec bude fungovat. Takže poprosím o trpělivost, ono to fórum neuteče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jestli jsem to správně pochopil, možná to už tady bylo taky řečeno, ale já si myslím, že by nebylo špatné, kdyby kandidáta na servismena vybrali lidi z fóra, protože těm nejspíš radil. Vedení klubu s oddiem by potom následně rozhodlo, jestli mu ten titul přidělí. A pokud by se časem ukázalo, že ten titul je neoprávněný, tak by se dotyčnému servismenovi zase prostě odebral, jako Vendulce \"drbna\" :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci jen poděkovat, za toto nové rozdělení. Byl jsem označen, taky jako \"znalec\", ale těch zkušeností mám poskrovnu:aut Pár věcí jsem už za ty necelé 2roky sám pořešil a opravil (hlavně metodou pokus omyl), ale jako znalec jsem se opravdu necítil :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete se někdo plííís hodit pro zajímavost (asi Kurt), jak byly rozdělené ty původní hodnosti (teda kromě \"drbny\")? Já jsem si toho za celou dobu, co tu jsem, ňák nestačil všimnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Můžete se někdo plííís hodit pro zajímavost (asi Kurt), jak byly rozdělené ty původní hodnosti (teda kromě \"drbny\")? Já jsem si toho za celou dobu, co tu jsem, ňák nestačil všimnout.

Nevím, zda si to pamatuju úplně přesně:

Nováček 1 příspěvek

Mám víc než 10 odpovědí :-) 10 příspěvků

Kecka 100 příspěvků

Znalec 300 příspěvků

Znalec kecka 500 příspěvků

Toto forum je můj domov 800 příspěvků

Pravý Peugeoťák 10000 příspěvků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

\"původních\" už bylo asi 10 verzí.

No, já jsem myslel tu verzi, která platila v době od mé registrace, tj. cca od března 2005. Já jsem si toho moc nevšímal, takže spíš mě jen zajímalo, co to vlastně je a jaký to má význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...