Sign in to follow this  
Followers 0
Kurt

Nové hodnosti na foru.

90 posts in this topic

S platností od této chvíle se mění systém hodností na tomto Foru.

Návrh byl vypracování oddiem a schválen vedením.

Hodnosti nyní vypadají takto:

označení / počet příspěvků

Nováček 1

Mám víc než 10 odpovědí :-) 11

Pozorovatel 100

Kecka 500

Toto forum je můj domov 1000

Inventář Peugeot-clubu 3000

Servismen - zvláštní hodnost, udělovaná moderátory či správci fóra.

Nezávisí přímo na počtu příspěvků jako ostatní hodnosti, uděluje se pouze na základě odbornosti uživatele, a nelze o ni zažádat.

Hodnosti najdete také zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=misc#3

pred par dny, jsem zsikala misto k bydleni...a ted sem o nej zase prisla, to je teda spravedlnost!!!:D

jinak je to myslim uplne jedno :)

No celý to v podstatě vzniklo zcela nevhodným označením \"Znalec\", které zejména u nově příchozích lidiček na fóru vzbuzovalo dojem, že mu radí oravdový znalec a při tom se mnohokrát stalo, že dotyčný radil až tak, že by to autu a novému příchozímu mohlo spíš ublížit - takže proto došlo ke změně, která bude podle nás lepší.

Původně zaslal: Medvěd

No celý to v podstatě vzniklo zcela nevhodným označením \"Znalec\", které zejména u nově příchozích lidiček na fóru vzbuzovalo dojem, že mu radí oravdový znalec a při tom se mnohokrát stalo, že dotyčný radil až tak, že by to autu a novému příchozímu mohlo spíš ublížit - takže proto došlo ke změně, která bude podle nás lepší.

No vidíš to! Jsem byl z té změny tak nervozní, že jsem úplně zapomněl napsat, proč k ní vlastně dochází! :D

Takže je to přesně tak, jak píše předseda - šlo o to, aby hodnosti nevyvolávaly dojem, že jsou za zásluhy. Jsou za počet příspěvků. A jak jistě víte, není uměním nasekat 100 příspěvků o ničem. ;)

Původně zaslal: BOSSCZ

Takže budu pozorovatel, to je super :D:roker

Tak hezky pozoruj a uč se :D:D

Né vážně s novým rozdělením souhlasím hodnost ZNALEC byla občas u někoho pochybná.... :nevim

Každopádně rozumná změna , stejně jako rozčlenění srazů , jen tak dál :super

jestli to ulehci vasemu svedomi, nevim proc to tak nenechat, ale az ted koukam, ze je ze me zase kecka...a to je presnejsi:D:aut

Původně zaslal: aka

jestli to ulehci vasemu svedomi, nevim proc to tak nenechat, ale az ted koukam, ze je ze me zase kecka...a to je presnejsi:D:aut

aka : co tak sleduji na fóru , chatu tak to k tobě přesně pasuje (a to jsem ještě bohužel to štěstí tě poznat osobně ;)

Původně zaslal: raspa

aka : co tak sleduji na fóru , chatu tak to k tobě přesně pasuje (a to jsem ještě bohužel to štěstí tě poznat osobně ;)

nooo, sem ponekud upovidanejsi...:D:Dale titul drbna klubu mi rozhodne nepatri, na to jsou tu jini adepti:aut

nooo, sem ponekud upovidanejsi...:D:Dale titul drbna klubu mi rozhodne nepatri, na to jsou tu jini adepti:aut

By mě zajímalo který? :o

Jinak já aku znám jako tiché, zamyšlené děvče se lvem na zádech a foťákem v ruce, případně bez lva a foťáku, zato v plavkách, atd...:)

vis kurte, malem sem dosla az k takovemu hloupemu uslovi o jakesi huse, ale tim pokracovanim(tiche, zamyslene devce) jsi me tak odzbrojil, ze si to necham pro sebe:aut jinak lva a fotak chapu, ale ze by pro tebe byl az takovy zazitek me videt v plavkach, to sem vazne necekala:aut:D:aut

Vendulko vzdej to nemá to cenu. Jsi tu asi jako nejznámější ,,drbna\" :aut :aut :D :D

hej, to neni vubec pravda, an tenhle \"titul\" fakt narok nemam!!!:bojim:bojim

hej, to neni vubec pravda, an tenhle \"titul\" fakt narok nemam!!!:bojim:bojim

Neee ale vidim,že jsi Klubová drbna :D:D :D

KURTE!!!!!!!!!!!

No vypadá to,že se změnila hodnost speciálně pro Vendulku :D

Musím se Vendulky zastat, není to žádná drbna, je úplně normální (takový trochu řečný jsou všechny ženský) :super