Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava zadniho narazniku 306


orgacek

Recommended Posts

Pokud to máš lehce prasklý tak se to dá vpohodě nechat slepit a vyjde to o dost laciněji jak nový nárazník třeba z vrakáče.

Jinak těm,kteří vaří plastový narazníky se někdy řiká PLASTACI.

Kdyby jsi byl z Prahy tak mam kdyžtak kontakt na človíčka co to dělá a dobře není to pak poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravit to jde celkem v pohodě, já si vařil (klasickou pájkou ne svářečkou) oba nárazníky, inkriminovaná místa jsem zevnitř zpevnil tmelem se skelnym vláknem (protože je to křehký) a zatim to drží perfektně, jen mě ještě čeká lak. Musíš si jen sehnat stejnej materiál (plast PP) na přidávání do toho sváru. Pokud bys chtěl nějaký další info, jsem na tel. nebo přes U2U.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem prasklý nárazník na 309 ,a jeden důchodce ,který se tím zabývá, mi za prefektní svár a následné opracování vzal !!! 50 Kč !!! . Tak mi byla za tu cenu taková hanba, že jsem mu dal stovku.Bylo to za 40 minut hotové.Netýká se to ovšem laminátových nárazníků.Je to ale u Opavy, tak kdybys měl přesto zájem ,tak se ozvi,dámTi podrobnosti.Jo, a ten nárazník musí být sundaný.

můj mobil 736268565

[upravil dne 7.10.06 ejva]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...