Sign in to follow this  
Followers 0
marsalek

Hlucnost 2.0 HDi po dlouhe jizde

9 posts in this topic

Zdravim priznivce HDi technologie. Je normalni, ze po cca 500 km ujetych v tahu na dalnici (150 km/h) zacne motor vice hluboce hlucet? Taky se Vam projevuje rezonance motoru pri cca 1700 ot./min? Je to normalni nebo je to potreba opravit? Jak?

Diky za odpovedi, Karel.

zkusenosti s Berlingem (motor taktez 2,0HDi - 90HPs): motor ma stejnej zvuk, i kdyz 500km v tahu 150-ti km rychlosti jsem s tim jeste nejel. Ale pri ceste z Teplic do Brna (asi 350km) bylo vse v poradku. Pri cca 1700 ma podle prodejcu zacit zabirat turbo, mozna to ma nejakou souvislost.

sorry, ze jsem moc neporadil:cool:

praha-torino, praha-pariz, praha-monte carlo, praha-sochaux...atd. vse ok. stridame 206, 307 a 406 vse 90ps hdi a ok. ted navic s powerboxikem a fakt je to v klidu. skoc na diag... zaregistruj se u domanskeho a mas tam 1* diagnostiku motoru zadaco.

ps: to domansky v textu je link :D

michal 206: kde delas? taky by se mi libilo jezdit do Monte Carla, Parize.. . :D:D

jsem nezamestnanej, od 02/2003

v parizi jsem byl soukrome loni na podzim na veletrhu, na autosalonu, viz foto v galerii a v monte carlu jsem byl v lednu na rally.

uz je to opraveny.. . Mohl jsi mit novej model s pohonem na vodu (260), ale takhle ti zustane obyc 206 :D:D

Mám 307 SW HDi 110k, jezdím delší trasy (dost často Svýcarsko a Itálii), ale s tímto jsem se nesetkal. Dřív mám problém když je zapnutá klima tak na volnoběh to nejde pravidelně. Nebo při 2000 ot. a na počítači ukazuje cca 2 - 3 litry nafty(při jízdě z kopce) tak motor pocukává - není to to stejné. V servisu řekli, že to pomůže až bude nový software. Přeji hodně štěstí k vyřešení problému. Já už jsem s Peugotem zažil dost. Prochy