Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

provozní teplota motoru 2 (2,5TD)


poulmm

Recommended Posts

Dík lidi za vaše příspěvky. Varianta dvou termostatů mne nenapadla, ale možné to být může, což zjistím. Pro upřesnění, vyměnil jsem termostat co je pod expanzkou na přívodní hadici od chladiče. Nicméně by mně taky strašně zajímalo jak to lze předělat, tak aby se to chovalo normálně jak u většiny aut. V této situaci si nedovedu představit jízdu do nějakého dlouhého kopce např. s valníkem na přepravu aut s autem na něm, motor na to výkon má, ale myslím že by to vařilo jak varná konvice. Zítra jdu na test CO v chladící kapalině, pak budu chytřejší a vymýšlet co dál. Dík předem všem za každé zajímavé info. Pavel.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Freedy, ten článek jsem už četl dříve. Zajímalo by mně jak jsi to konstrukčně vyřešil, už jsem nad tím uvažoval. Napadlo mně, že bych starý termostat vyraboval a nechal jen tu přívodní trubku a nějak umístil jiný na vstupní hadici do chladiče,ale zatím nevím jak,místa tam zrovna na dvakrát není, navíc asi bude třeba si pohrát s přírubama. Můžeš mi dát k tomu nějaké info jak jsi to vyřešil? Jinak jsem s tím byl dnes na testu CO2 v chladící kapalině a výsledek je negativní, takže mi hlava nefouká. Ještě bych měl na tebe jeden dotaz, když jsi tímto snížil teplotu motoru, tak není pak zas moc studený? Diezel potřebuje mít nějakou optimální provozní teplotu, jinak netáhne a žere jak rakovina, což jistě dobře víš. Dík předem za info. Pavel :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...