Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Srazík Krušné hory - delegace z Brna


Recommended Posts

Zdravím Vás. Chtěl bych si napravit reputaci z mé neúčasti na srazu v Červeném Kostelci a rád bych se podíval do Krušných hor. Jen se mi tam nechce frčet samotnýmu, i z finančních důvodů a tak za mírnou úplatu na PHM (jezdím na LPG) nabízím 4 volná místa v autě.

Odjezd plánuji v pátek po 15,00 hod z Brna a jsem ochoten v okruhu 20 km kolem Brna a po cestě na Prahu tyto nadšence vyzvednout. Návrat je v neděli nejpozději 13,00 v Brně. Zájemci se hlaste zde nebo na tel.: 608 400 069.

Doufám, že mě v tom nenecháte samotnýho. :aut:super

[upravil dne 4/10/06 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

chvalim snahu napravit si reputaci :) jen aby Te nekteri poznali, minule s tim meli \"problemy\":D:D

No snažím se dostat do normálu, ale pořád to není ono. S ostříháním vlasů počkám, až budu mít aspoň zhruba svoji normální váhu. Kdybych se teď ještě ostříhal, tak bych musel nosit cedulku na krku. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze rozhodnuti je jasny, pokud bys Dodo byl tak ochotnej a vzal me sebou tak bych jel velice rad. ;)

Po dnesnim rozhovoru s nekolika nejmenovanymi ucasniky srazu ani snad nemuzu jinak ze??:D

Ted dotaz jeste na Vertexe, nebude v tom velky problem kdyz dorazime?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa: vidíš ... to je slovo chlapa do pranice - tak to má být:super

Takže příští weekend SEE YA!:papa a doufám, že se k vám z okolí brna přidají další a další ... a nezapomeňte na RR:D

Jinak kdyb se vám nechtělo vyrážet v sobotu brzo ráno, tak u mě je většinou jeden pokoj volný do té doby, než bude rekonstrukce - takže není problém z pátka na sobotu přespat u mě ... a třeba by se zase mohl spáchat nějakej BOWLING:D:myslim - to by se uvidělo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

takze rozhodnuti je jasny, pokud bys Dodo byl tak ochotnej a vzal me sebou tak bych jel velice rad. ;)

Po dnesnim rozhovoru s nekolika nejmenovanymi ucasniky srazu ani snad nemuzu jinak ze??:D

Ted dotaz jeste na Vertexe, nebude v tom velky problem kdyz dorazime?? :myslim

Problémy jsou od toho, aby se řešily. Budeme na pokojích, kam se dají šoupnout ještě přistýlky, takže OK. :super

Jinak volný pokoje tam snad ještě budou, takže OK. :super

A ještě se mi něozval PetaV, který se sice jakoby přihlásil, ale od té doby mlčí, no a když nepřijede, máte s Dodem dvoulůžák pro sebe, takže OK :super

Tím samozřejmě nechci říct, aby nejezdili :bojim

Můžu teda brát vaší účast na 100%? :myslim;)

[upravil dne 5/10/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

chvalim snahu napravit si reputaci :) jen aby Te nekteri poznali, minule s tim meli \"problemy\":D:D

No snažím se dostat do normálu, ale pořád to není ono. S ostříháním vlasů počkám, až budu mít aspoň zhruba svoji normální váhu. Kdybych se teď ještě ostříhal, tak bych musel nosit cedulku na krku. :(

Ty se hodlas strihat?:o:o:o

a nezapomnte si RR:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...