Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

unik oleje


rimmer

Recommended Posts

tak mi chcije olej z motora..nekde na strane rozvodu...prijedu na parking, a za 10 minut je pode mnou cca 5-10cm kolecko motoraku :( Jedu na kanal zjistit co to je, jestli to pude zespoda videt, pac kdyz sem vlez pod auto, tak sem nezjistil odkud...\"pegot zasranej\"...:bojim:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parada...

pekne se to seslo :)

dneska se mi utrhla ta odpruzena remenice jak jsem jel domu, tak sem to dotrtkal do servisu(jineho nez obvykle ..potom sdelim opavakum, vypda to na docela schopne a ochotne lidi a navic synator opravare dela seftechnika v peugeotu prej, a druhy synator nekde v mercedesu). Tak borec hne nahodil vymeny zdvihatek, samo ze remenice a remeny nove, pretesnit vanu, vymena par hadic kolem motoru, tedka snad poresi prevodovku konecne(dneska sem koupil jinou ale byl ochotny uvazovat i o rozebrani a poradne repasi) no uvidime. Odhadem asi tak 20 -25 klacku to se bude vedet vic az to rozebere a proberem co se bude menit a delat. Sem docela nasrany, ale taky sem rad, ze sem narazil na cloveka co vypada, ze vi ktera bije, teda doufam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to dost penez no :( ale snad motor bude v pohode. Kdyby se podarila ale ta prevodovka tak budu skakat radosti, ale uz tomu prestavam verit, uvidime..momentalne me nejvis sere, ze do prace to mam autem 15 minut, autobusem vic hodinu a pak jeste 10 minut pesky skoro..sakra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

tak je to dost penez no :( ale snad motor bude v pohode. Kdyby se podarila ale ta prevodovka tak budu skakat radosti, ale uz tomu prestavam verit, uvidime..momentalne me nejvis sere, ze do prace to mam autem 15 minut, autobusem vic hodinu a pak jeste 10 minut pesky skoro..sakra :(

Pro tydle případy se dělají takový podivně malý vozy na který si málo zvykáme, ale dá se to přežít (viz můj podpis).

Nejčastěji se s něma prý jezdí na nákupy, též \"nákupní taška\" :papa

[upravil dne 5/10/2006 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

naaahodou :D

to moje by se veslo do toho vaseho aspon trikrat :D

no vsak :) pravdou je, ze pri me vysce 190 me uz treba i u 406tky trochu vadi stredovy sloupek u prave nohy. Je to otazka zvyku, jedina nevyhoda tech \"velkych\" aut je snad spotreba, coz pri mych max. 7 litrech nafty je uplne v pohode. Vsechno je otazka zvyku. Kdybych taky jezdil necim mensim, tak mam odsunute sedadlo a rikam si ze je to v pohode a ze mi to staci to uz tak byva no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von ten malej stříbrnej šíp se dá dostat na 7.5 ale po městě a razantnější jízdě klidně 10-11, což vychází nastejno s mým 2.0.

Šíleně v mě té 306 samozřejmě chybí gaučovej komfort :super

Ale to sme se dostali úplně jinam...

K tématu - na vanu se dělá přímo těsnění?

Já tam mám jakousi modrou srajdu a díval sem se že vana taky dost teče, některý šrouby mají stále na sobě kapku oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci vypada to blede, ale k veci:

Turbo: okolo turba mastne od oleje ve vzdalenosti cca 15cm. Oleje nezere aneubyva, nekouri modrym dymem. Mechanik presto rika, ze by bylo dobre udelat repas kdyz je cely motor venku, at je vsecko v rychtigu. Jenze sakra draha sranda(cca 10k), asi se na repas tedka vykaslu a necham ho udelat az proste turbo klekne. Ma otazka zni, da se turbo udelat kdyz je nahozeny motor ? Teda zespod tam neni moc mista, zvrchu to nejde, pripadne jestli se to da kdyz se motor posune, ci trocha pootoci atp. Proste jsem tedka v docela dost tizive situaci majitele auta. Bude se tam toho delat hodne, a nerad bych si pritizil dalsimi 10tisici, kdyz turbo proste \"zatim jede a drzi\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to tak udelam, je to hodne penez..oprava uz tak bude stat mozna i pres 30, protoze doslo k pekne srandicce... remenice se nejak uvolnila primo z klikovky a zitr ami bude volat, jestli tam pujde dat nova, jestli se neposkodila moc ta hridel :/// jinak to bude muset asi ven a navarit, nebo nevim..hruza, takova picovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Tak parada...

pekne se to seslo :)

dneska se mi utrhla ta odpruzena remenice jak jsem jel domu, tak sem to dotrtkal do servisu(jineho nez obvykle ..potom sdelim opavakum, vypda to na docela schopne a ochotne lidi a navic synator opravare dela seftechnika v peugeotu prej, a druhy synator nekde v mercedesu). Tak borec hne nahodil vymeny zdvihatek, samo ze remenice a remeny nove, pretesnit vanu, vymena par hadic kolem motoru, tedka snad poresi prevodovku konecne(dneska sem koupil jinou ale byl ochotny uvazovat i o rozebrani a poradne repasi) no uvidime. Odhadem asi tak 20 -25 klacku to se bude vedet vic az to rozebere a proberem co se bude menit a delat. Sem docela nasrany, ale taky sem rad, ze sem narazil na cloveka co vypada, ze vi ktera bije, teda doufam...

hmm znam ty mechose z doslechu, aby ses nespalil, resp. spis aby te peeekne nenatahli... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...