Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavzdušňování systému.


rodov

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám problém zavzdušňuje se mi chladící systém.Pokud je auto studené voda ve vyrovnávající nádržce je nad ryskou MAX.Trubky jsou tvrdé,pěkně natlakované.Po zahřátí hladina v nádržce klesne lehce pod MIN,ale hadice jsou stále tvrdé.Pokud bych otevřel vyrovnávací nádržku,v systému je slyšet bublání(zavzdušnění),voda se vrátí nad rysku MAX.Zkoušel jsem to odvzdušnit,ale stále to nepomáhá.To jsem i předek auta zvedl.Jinak voda neztrácí,v oleji není,bílý kouř z výfuku nejde a vodu z výfuku nehází.Má nědko zkušenost s takovou závadou?Jak odvzdušnit a nebo ,že by to bylo těsnění pod hlavou?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam podobny problem, ale po poriadku mam P406 2.0HDi 80kW 2001, cez nadrzku chladiacej kvapaliny mi vodu pomaly ale iste vytlaca, viecko na nadrzke bolo vymenene, robi to aj tak, nikdy sa mi ale nestalo ze by sa zahrieval vzdy pevne drzi teplotu 90stupnov, auto mam 3tyzdne robi to od zaciatku, mal som smolu :grr v peugeote povedali ze to vyzera na tesnenie alebo hlavu, stryko co ma servis mi to kukol, bolo to dost natlakovane a zavzdusnene, odvzdusnil mi to pred dvoma dnami a uz zase mi dnes zacala svietit kontrolka a voda nikde, vytlacilo to hadam aj pol litra vody ak nie viac, nebolo v nadrzke ani vidiet vodu, doliali sme, tiez mi povedal ze to bude teda tesnenie alebo hlava, ak nie dokonca mozno blok motora co by bol vraj este horsi pripad.

Teda sa pytam ci to musi byt ta hlava alebo tesnenie, som laik, nemoze to byt povedzme vodna pumpa ak nasava vzduch? alebo co by to este mohlo robit?

[upravil dne 4.10.06 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...