Sign in to follow this  
Followers 0
pupik

pískování

12 posts in this topic

Nevěděl by někdo prosím, kde bych si v Praze mohl nechat opískovat plechové disky?

to Marcel505: nevíš jeslti to dělají ještě v těch vojenských stavbách?

Dělávali to v těch voj. stavbách, asi před dvěma roky si ale řekli 150 za disk. Od té doby jsem tam dlouho nebyl.

Ale viděl jsem nějakou reklamní tabuli na pískování na světelné křižovatce v Úvalech (ta křižovatka u pumpy Benzina). Jinak nevím. Pak mi to dělali známý.

Odkudpak my se známe?

Neni to primo v Praze, ale mozna by to stacilo. Delaji to v Kladne v arealu byvale poldovky. Jeden disk stoji tak 100, mozna 150 Kc.

Zkus jeste Pneu Mracek .. delaji renovace a opravy disku. Nemam zadne poradne reference ani udaje o cenach, ale zkusit zeptat se muzes.

Původně zaslal: Marcel505

Dělávali to v těch voj. stavbách, asi před dvěma roky si ale řekli 150 za disk. Od té doby jsem tam dlouho nebyl.

Ale viděl jsem nějakou reklamní tabuli na pískování na světelné křižovatce v Úvalech (ta křižovatka u pumpy Benzina). Jinak nevím. Pak mi to dělali známý.

Odkudpak my se známe?

Osobně se neznáme. Jen jsem našel tvůj příspěvek.

Díky za odpověď.

Původně zaslal: Brandy

Neni to primo v Praze, ale mozna by to stacilo. Delaji to v Kladne v arealu byvale poldovky. Jeden disk stoji tak 100, mozna 150 Kc.

Jezdím do Kladna téměř každý den, popiš prosím přesně kde. Díky

Taky pískujou když pojedeš z Prahy na Jesenici přes Vestec. Před Safinou po levé straně.

Původně zaslal: pupik

Původně zaslal: Brandy

Jezdím do Kladna téměř každý den, popiš prosím přesně kde. Díky

No já to tam moc neznám, takže neumim moc popsat, kde to přesně je. Jestli víš, jak býval plynojem, tak je to v podstatě pod nim (ten plynojem už tam ale nestojí). Kousek od toho je taková kantýna. Ten chlap se jmenuje Leibner, takže když vjedeš do toho areálu, tak se asi doptáš. Jinak opískovat plechovej disk stojí 130 Kč. Ještě můžu zjistit telefonní číslo.

Původně zaslal: pupik

Osobně se neznáme. Jen jsem našel tvůj příspěvek.

Díky za odpověď.

Takže jsi použil hledání - to se chválí!

:super

Brandy: Teda, 130 Kč za disk na Kladně? No ceny to nejsou příjemné...

Teda, 130 Kč za disk na Kladně? No ceny to nejsou příjemné...

Byly časy, kdy jsem si tam nechal pískovat disky na žigula za 50 Kč/kus. Holt doba pokročila.:roll

[upravil dne 5.10.06 Brandy]

No, taky jsem o takových časech slyšel. Tyhle ceny rostou neúměrně s našimi platy...