Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál


Ondis

Recommended Posts

Mě se to stalo taky , světýlko na klíči svítilo ale auto jsem neotevřel. Když vsuneš klíč a otočíš otevřeš ? Byl jsem servise a tam mi řekli že je v čoudu klíč , za nový by chtěli 2800,- (a stejně by si to otvíralo jen v určitých místech) vyřešit to jde tak že si kapku přidáš a koupíš alarm za cca 3500 a auto se otvírá už z dálky cca 50m.(Originál je signál infra a alarm na rádivý)

Jinak dej hledat už se to to několikrát probíralo

[upravil dne 3/10/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Mě se to stalo taky , světýlko na klíči svítilo ale auto jsem neotevřel. Když vsuneš klíč a otočíš otevřeš ? Byl jsem servise a tam mi řekli že je v čoudu klíč , za nový by chtěli 2800,- (a stejně by si to otvíralo jen v určitých místech) vyřešit to jde tak že si kapku přidáš a koupíš alarm za cca 3500 a auto se otvírá už z dálky cca 50m.(Originál je signál infra a alarm na rádivý)

Jinak dej hledat už se to to několikrát probíralo

[upravil dne 3/10/2006 raspa]

No to bych teda nechtěl aby se to otevřelo až na 50m nerad bych někde zastavil na parkovišti zamkl auto strčil klíč do kapsi a odešel a za rohem to nechtěně zmačknul v tě kapse a ono se to odemklo,to je dost blbí.:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...