Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční stěrač Peugeot 306


TomasCh

Recommended Posts

Potřebuju poradit, mam 306 TD z roku 95 a nefunguji mi predni sterace. Z niceho nic packa nereaguje. Kdyz zkusim zadni sterac, je vse ok, kdyz packu pritahnu, tak se spusti ostrikovani, ale sterace nestiraji. Nefunguje ani jedna poloha. Tipuju to na rele, ale nevim jake zkusit vymenit. Poradte, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k tvému autu :

prvně zkus zkouknout

- přední stěrače pojistka č 24 , 30A , (skříň s 30 pojistkami i s 23 pojistkami ) je na stejném místě

Ale myslím si že ta pojistka je stejná i pro ostřikovače , takže to bude v něčem jiným , tipoval bych to na motorek stěračů , mohlo by to být i relé nebo špatné dráty

- jinak dej hledat o stěračích jsme se tu už bavili :super

[upravil dne 3/10/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mě sice stěrače stírají, ale vydávají šílenej zvuk. Zjišťoval jsem, co to dělá a je to s nějvětší pravděpodobností motorek. Chci se zeptat, jak sundat stěrače z toho hafohranu, abych nic nezničil? Povolil jsem matku, vzal za něj, ale drží. Nechce se mi za to brát nějak drsně.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bici

Ahoj,

mě sice stěrače stírají, ale vydávají šílenej zvuk. Zjišťoval jsem, co to dělá a je to s nějvětší pravděpodobností motorek. Chci se zeptat, jak sundat stěrače z toho hafohranu, abych nic nezničil? Povolil jsem matku, vzal za něj, ale drží. Nechce se mi za to brát nějak drsně.

Předem díky.

ja na to vzal hasak (jednu packu za sterac, druhou na osu), ale doporucuju asistenci, ktera bude drzet sterac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...