Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sony CDX-F7750 nebo pioneer DEH-P6700MP Prosim o rychlou radu


John

Recommended Posts

Původně zaslal: kmil

Jake z nich mam vzit PLS?Obe jsou po 4500.-Kč prez inzerat pouzite.Tak Sony CDX-F7750 nebo pioneer DEH-P6700MP???

Určitě bych šel do Pioneeru.Kvalita SONY je někde jinde.

Jinak oboje jsou za tu cenu solidní rádia ale mají jen 2xRCA.

[upravil dne 2/10/2006 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně neznám ani jeden z těchto typů rádií, ale Pioneer je kvalita mezi autorádii, zatímco sony docela pokulhává ...

Sám jsem ho měl (asi rok) CDXL410 a kvalitou se nedá srovnat ani s Blaupunktem, ani s Kenwoodem, která jsem měl předtim ... natož s Alpinou, kterou mám teď :D Ikdyž ta bude asi o pár tříd výš ...:myslim

Takže já osobně bych volil PIONEERa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,diky za radu,akorad jsem se dozvedel,ze u toho Pioneera byla davana nova mechanika,což je mě divný když je to rok stárej model prý.Zaruku to nemá,protože to kupoval z bazaru.Jinak na Sony bych měl záruku určitě 14dní,kdežto na Piooner nevím zatím.

Kdybych vzal toho Pioneera,jelikož ho prej nemá kde zkusit.Kdybych to zkoušel ve svým pažoutu 206,stačí vycvaknout konektory a nacvaknout ho do toho Pincka,nebo je potreba neco prepojit v konektorech?Nerad bych to pri zkousce odvaril.Mam tam ted namontovano radio oznacovane jako Peugeot RB1 - jinak je to Philips,ale vic nevím.

[upravil dne 2.10.06 kmil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně platí, že každá značka autorádia má své konektory, které se odsebe trochu liší (Sony, Kenwood, Alpine, Blaupunkt vim, že maj určo jiný). Jinak když to autorádio koupíš, tak pokud to neni narychlo provedená čórka:Dtak by ti k tomu měli dát redukce, které pasují k danému rádiu a u autokabelů k rádiu je universální konektor (ten kdyžtak prodávají v autoelektru za asi 150,-).

Jenom k té záruce ... k čemu myslíš, že je čtrnáctidenní záruka?????? K ničemu ... když rádio po měsíci přestane fungovat, tak čus - stejně, jako bys záruku neměl, takže jestli fungují obě rádia, tak bych je rozhodně nevybíral podle toho, jestli mají 14dení záruku, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...