Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 výměna palubky


Kubajs82

Recommended Posts

Hodně štěstí... já bych to nedělal ( ikdyž jsem velký uastánce nových palubek ... ta stará působí strašidelně). Ale kdysi dávno tu psali oddie a hics, jak vyměňovali palubku na 405tce a prej už by do toho nikdy nešli... a myslim, že už měli něco namontováno...

Jiank rozměrově se ti tam vejde v poho, ale hlavní problém nastává asi v elektrice ...

Dej do vyhledávače \"red lighting\" a tam Ti to najde ten thread, kde to popisujou:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubajs82

jsem to asi špatně napsal :) já nechci měnit budíky :) ale jenom plasty co jsou všude okolo :) až po spolujezdce a dolů k podlaze...

No právě o tom píše Neon, najdi si ten thread, jsou tam i fotky a až to uvidíš tak možná od toho nápadu ustoupíš. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADY

Jsou o tom nějaké informace. Vyměnit palubku kus za kus asi problém nebude, ale elektrika je v skoro \"každym\" peugeotu se stejnym označení jiná (sekají tam díly, jak jim přijdou pod ruku) kor tam bude určitě rozdíl mezi N/S modelem ... takže tam bude kámen úrazu, ale pročtisi ten článek a uvidíš ... ty fotky k tomu asi už ale nebudou aktuální ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DJBoom: dobrá rada nad zlato ... :D:super

Kubajs82: myslim, že´s udělal dobrý rozhodnutí ... vono i na to \"strašidlo\" si lze zvyknout :) Já tu starší palubku odsuzuju hlavně proto, že se vozim v autě s novou ... jinak by mi to asi ani tak divný nepřipadalo a asi bych kvůli tomu palubku taky nepřekopával (kor po tom, co vim od oddieho, že je to piplajda...¨)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono, když už víš, kam šáhnout pro jakej šroubek, jakej tam použít bit atp., tak už je to potom easy a je to trivka, ale hlavní problém nastává u budíků a taky asi v tom, jak tu celou palubku dostat ven z auta a novou do auta, když nemáš kombíka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubajs82

no dobře no.. končím debatu... :D

já jsem jenom procházel okolo \"novýho\" modelu a líbila se mi :o) ale už nebudu dál prudit :)

Tady nejde o prudění,ale snažíme se tě ušetřit toho,aby jsi u toho přišel o nervy. :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta výměna palubky nijak složitá není, ten komiks \"red lighting\" a \"výměna palubky aneb už nikdy\" byla spíš taková srandička .)

Spíš je větší problém, že se nejedná jen o výměnu samotné palubky, ale o výměnu půlky auta. Palubka se musí vyměnit sakumprdum s kompletní kabeláží, se všemi přepínači, budíky a vším okolo, navzájem záměnné není vůbec nic. Dále se musí vyměnit kompletní kabeláž v motorovém prostoru, neb nesedí konektory - a nebo to ustřihnout a přepájet, což je šílenost na n-tou. Naopak potěšující zpráva - svazky do dveří a dozadu mají konetory stejné... ale to už je nic. Dále je potřeba vyměnit i kompletní tapecíry dveří, nepasují na sebe. Suma sumárum - pokud budeš mít k dispozici CELÉ auto stejného typu, jen nového modelu, dá se to udělat, ale je to totální škoda práce. Já měl tyhle díly k dispozici v asi 5 vydáních a zadarmo, a nikdy jsem se do toho nepustil - protože jsem je ze všech těch aut vyndaval a nestálo mi to za to. Hics si to holt tehdy chtěl zkusit, tak se z toho udělal komiks... ale u něj to byla jen změna barvy, tedy se neřešil motorový svazek, \"jen\" pouhá výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych tě taky moc neodrazoval ale de jen vo to na jak dlouho můžeš bejt bez auta a jakou máš trpělivost já sem nacpal palubku z brouka do starý stovky. Tu přiřízneš tu přivaříš, suma sumárum 2 měsíce práce po odpolednech na inru a le stálo to za to a nebylo to těěšký jen ta piplačka.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...