Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stahování okna


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Dafe

zkus se podívat do gumový průchodky kterou vedou kabely do dveří. Já je měl rozlámaný a blbnul centrál. Třeba tam bude taky nějaká chyba.

V elektrice to určitě není, když tam teče při vytahování okna 10 A tak je elektrika v pohodě, jinak by tam takovej proud nemohl být. Je to asi v tý převodovce. Ale jak jsem psal nejdřív musím mít nějakou stahovačku v záloze pak to kuchnu.:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Tak si dovolím jen několik poznatků:

2. Pokud ovládáš okno tlačítkem u řidiče, podsvětlení tlačítka u spolujezdce zhasne, aby bylo vidět že je již okno ovládáno odjinud...

Tak jsem to dnes vyzkoušel a mě podsvětlení tlačítek svítí pořád bez ohledu na cokoliv... (a okénka mi jezdí dobře) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: MJSytic

Tak si dovolím jen několik poznatků:

2. Pokud ovládáš okno tlačítkem u řidiče, podsvětlení tlačítka u spolujezdce zhasne, aby bylo vidět že je již okno ovládáno odjinud...

Tak jsem to dnes vyzkoušel a mě podsvětlení tlačítek svítí pořád bez ohledu na cokoliv... (a okénka mi jezdí dobře) :D

Hm ty se máš.:( Už máš vejfrk:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak vcera som kupil konecne P406 rv2002 80KW a mam problem hned zo zadnymi oknami v elektrike...ked som ich vcera dal dole tak isli celkom este v poho ale ak som ich chcel dat hore mi skoro prislo az zle ako sa trapil ten motorcek do pol okna(hadam to islo len po 1mm hore tak pomalinky)...neviete ci by mohlo pomoct to rozobratie a premazanie? lebo islo to len do pol okna zle a potom uz od druhej polkz ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

no tak vcera som kupil konecne P406 rv2002 80KW a mam problem hned zo zadnymi oknami v elektrike...ked som ich vcera dal dole tak isli celkom este v poho ale ak som ich chcel dat hore mi skoro prislo az zle ako sa trapil ten motorcek do pol okna(hadam to islo len po 1mm hore tak pomalinky)...neviete ci by mohlo pomoct to rozobratie a premazanie? lebo islo to len do pol okna zle a potom uz od druhej polkz ok...

To vypadá že se to brzdí o to vedení co je dole ve dveřích, je to sametka a může být vydřená, přimaznout mydlem nebo silikonovym olejem ve spreji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

jaj jasne ze ma to hned nenapadlo, vsak tam je vlastne taky daky vymedzovaci polistiren cico to je aby okna nebuchali ked su otvorene a zavru sa pri tom dvere...uz to len rozobrat :D dam potom vediet ci pomohlo ale inac dik :super

No ten polystyren by taky mohl byt třeba odlepeny a mohl by to brzdit;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...