Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Stahování okna


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Prosím o radu, mam Peugeot 406, 1.8i 16V , 1997, a nějak líně se mi zavírá okno u spolujezdce, dolu jede normálně a nahoru se mu vubec nechce, namazal jsem kladky, lanovody i tu vodící lištu, nepomohlo to. Teď když je dříve tma tak sem si všimnul že pokud to zavírám od řidiče tak zhasne podsvícení spínače na dveřích spolujezdce, pokud zavírám okno na dveřich spolujezce tak podsvícení nezhasíná a zdá se mi že okno jede trochu rychleji. Mám podezření že je to někde v elektrice, měřil jsem odpor vinutí motoru a má jen 1.4 ohmu, což se mi zdá dost brutální. Stahl jsem z Petových stránek schemata ale tam jsou spínače s 6ti vodiči, já mám 5ti vodičový. Nemá někdo schema nebo zkušenosti s tímhle problémem. Hledal jsem na foru a našel jsem že se tu něco už řešilo ale nikde není problem ůplně vyřešený. Pokud ano tak sem blbě hledal:myslim. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem spínače nahradil drátama a přepojoval je jako když se to spíná tlačítkem, je to stejny:(, takže v přepínačích to není. Napadá mě jestli není slabá kabeláž a jak to jede nahoru (může to i trochu víc drhnout) tak má větší odběr a kabely průřezem nestačí. Kostra je dobrá. Je ve dveřích nějaký relé, nebo proud teče přes tlačítko??? Ve schematu nic takovyho není, leda by bylo součástí motorku.:myslim

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

napada me (nevim, jak to ma 406ka), ale u 306tky tohle delalo moc hluboke a utazene repro... :myslim

Tady je repro v předu v dolním rohu a za ním polystyrenová kostka, tam to brzdit nemůže.;) A dělalo to i když byl tapec dole a tím pádem i reprák

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

co uhliky?

Možny to je, ale do toho bych šel až by to přestalo chodit uplně, je jasny jen to že ten motor nemá výkon jen jedním směrem, dolů okno rukou neudržím a nahoru stači zlehka položit prst a okno stojí, ani se neaktivuje ochrana přiskřípnutí. To znamená že tam neteče ani velký proud.:( Čert ví jestli ten motor jde vubec rozebrat, možná bude lepší něco z vrakáče, ale někdo tu zkouše 2 stahovačky z vrakoviště a pořád to bylo stejný.:myslim

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...