Sign in to follow this  
Followers 0
Swallow

Spodní ( akcelerační) silentblok pro motor TU5JP

11 posts in this topic

Mám poněkud rozpadlý akcelerační silentblok na 306, motor TU5JP a nikde nemohu sehnat nový.Má totiž vnější průměr 65 mm.Všude mají jen na motory XU, které mají vnější průměr 70 mm, což se tam nevejde.Neví někdo, kde koupit nový?

A zkoušel jsi ELIT? Koukal jsem do jejich katalogu a silentbloky tam mají, akorát u všech nemají uvedený rozměry takže by jsi si tam musel zavolat. Koukni SEM

Díky za upozornění.Na Elit jsem zapoměl.Zkoušel jsem Benex, kelly atd. Nicméně v Elitu je nemají taky.Jen na XU motory (70 mm).Budu muset něco vymyslet.

V katalogu ND Peugeot je jako komplet drzak se silentblokem. Je to proste jeden dil, kterej se meni cely. Silentblok zvlast jsem jeste nevidel (pro motory TU). Ten drzak se silentblokem stoji neco pres 2000 Kc.

Původně zaslal: mArda

V katalogu ND Peugeot je jako komplet drzak se silentblokem. Je to proste jeden dil, kterej se meni cely. Silentblok zvlast jsem jeste nevidel (pro motory TU). Ten drzak se silentblokem stoji neco pres 2000 Kc.

Vím, ale nechce se mi koupit celý držák, když na XU motory se dodává zvlášť a jediný rozdíl je ve vnějším průměru.

mozem sa opitat na co sluzi ten akceleracny silenblok??? maju to aj 406? a co to robi ked je zly???

Původně zaslal: kuboSE

mozem sa opitat na co sluzi ten akceleracny silenblok??? maju to aj 406? a co to robi ked je zly???

Mají.Motor s sebou hází v dopředu a dozadu, neboť je zavěšený jen na horních silentblocích. Na obrázku je akcelerační silentblok na pozici 26 a je to na 406.

post-0-14109594871471_thumb.jpg

aha tak to uz viem presne ktory to je...inac nemohlo by tam pri tej akceleracii daco puknut na uchyteni toho silenbloku??? lebo daco mi tam pukne v tej oblasti ked sa rozbieham...

Jestli je to utržené může to klepat.Ale pravděpodobnější jsou silentbloky na ramenou nápravy.

cela naprava je uz po GO talze aj tie ramena, ten akceleracny silenblok je tiez dobry len on je o nieco uchyteny a mna zaujmalo ci sa to niekedy nepovoluje samo alebo neomze povolit a potom pukat?

To nevím, na 306 je ještě jeden malý silentblok v tom držáku vzadu ( jak jsou na obrázku pozice 10,11, 12 ).Jestli je to u 406 nevím.