Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Natural 95 za 26,90


Boob

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

Jedinně nafta, kdybych jezdila na benzín, tak se asi nedoplatím :D ....I když dneska jsem slyšela v rádiu, že cena nafty půjde nahoru a cena benzínu dolů.....:myslim, to se mi moc nelíbí :grr .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

V Náchodě taky něco jezdí? Já myslel,že se tam jen stojí v kolonách :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

Jedinně nafta, kdybych jezdila na benzín, tak se asi nedoplatím :D ....I když dneska jsem slyšela v rádiu, že cena nafty půjde nahoru a cena benzínu dolů.....:myslim, to se mi moc nelíbí :grr .

Tak si kup druhý auto na benzín a bude vyřešeno.

A nebo si pořiď benzínový motor a dej si ho do tvého autíčka, a podle cen si budeš přepínat benzín/nafta. Nebo se tam snad dva motůrky nevejdou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

V Náchodě taky něco jezdí? Já myslel,že se tam jen stojí v kolonách :D:D:D

V kolonách stojej jen ti co nevědí kudy kam.:D:D:D ti ostatní v kolonách popojížděj:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

Jedinně nafta, kdybych jezdila na benzín, tak se asi nedoplatím :D ....I když dneska jsem slyšela v rádiu, že cena nafty půjde nahoru a cena benzínu dolů.....:myslim, to se mi moc nelíbí :grr .

No u nas v Prerove maji na cerpackach levnejsi benzin jak naftu!!!! :o Kdyz jsem to videl, tak jsem neveril svym ocim. Sice tam byl rozdil tak 40haliru, ale i tak. Co se to jako deje? Nevite nekdo proc tomu tak je? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

A co takhle se bavit o naftě???? :D :D :D :D

Nafta, co to je, u nás na něco takovýho jezděj jen autobusy:D:D:D:D:D:D

Jedinně nafta, kdybych jezdila na benzín, tak se asi nedoplatím :D ....I když dneska jsem slyšela v rádiu, že cena nafty půjde nahoru a cena benzínu dolů.....:myslim, to se mi moc nelíbí :grr .

No u nas v Prerove maji na cerpackach levnejsi benzin jak naftu!!!! :o Kdyz jsem to videl, tak jsem neveril svym ocim. Sice tam byl rozdil tak 40haliru, ale i tak. Co se to jako deje? Nevite nekdo proc tomu tak je? :bojim

Říkali to v rádiu pár dní nazpět, v Evropě je prý málo nafty, tak proto bude dražší než benzín, toho je asi dost :myslim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

[

Říkali to v rádiu pár dní nazpět, v Evropě je prý málo nafty, tak proto bude dražší než benzín, toho je asi dost :myslim .

No spíš je to proto že proces výroby nafty a následné čištění je náročnější na finance než výroba benzínu;)

O tom jsem nic neslyšela, ale asi to má souvislost :papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl vyroba nafty je levnejsi nez benzinu jde jen a jen tah vyrobcu ci prodejcu protoze moc dobre vi ze naftove motory zerou podstatne mene a narust prodeje aut s dieslovimi motory je markantni to ze vyrobci paliv a automobilu je jedna a ta sama lobby nemusim urcite rikat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

Nesmysl vyroba nafty je levnejsi nez benzinu jde jen a jen tah vyrobcu ci prodejcu protoze moc dobre vi ze naftove motory zerou podstatne mene a narust prodeje aut s dieslovimi motory je markantni to ze vyrobci paliv a automobilu je jedna a ta sama lobby nemusim urcite rikat;)

Jak nesmysl, máš rafinerii, či co?:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal cermak

Praha ESSO Kolbenova ul. NATURAL 95 za 26.90.Dálnice Praha - Poděbrady ESSO za 27.20

Sakryš, dnes jsem bral plnou v Brně u Essa u výstaviště za 28,50 Kč.:myslim Ale furt je to lepší než minulej měsíc, kéž by to vydželo...Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...