Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mala nehoda...


stefan.m

Recommended Posts

Pred hodinkou sa mi stala neprijemna vec.

Po prichode do prace som odparkoval auto na miernom kopceku a asi som to spatne ubrzdil na a je to v P... :(

-ohal a odrela sa kapota tesne nad znakom leva (neda sa otvorit)

-predny naraznik doskrabany na mraky (nieje prasknuty)

-lava hmlovka nasrot

-cierny plast v narazniku poskrabany a okrasny nedezovy pasik polamany

-svetlomety nastastie ako tak v poriatku akutat su uplne uvolnene...

-znacka ohnuta

Prosim vas porasdte mi mam navstivit oreginal servis alebo nie Vedel by mi niekto priblizne povedat co by stala oprav takejto nehody ja nemam ani najmensiu predstavu.

Nevizera to az tak hrozne ale adrenalinu mam uz na mesiac dost .:grr

este raz vam velmi pekne dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvolnene svetla znamenaji,ze jsou urvane ty plastove uchyty.Naraznik se da nastrikat,kapota vyklepat a nastrikat,mlhovku z vrakacu v neorigo servisu u slusneho klempire tak 5-6tisic.V origu tak 20000 protoze budou chtit dat urcite nove svetla,kapotu a urcite mlhovku a i naraznik.Hodne zdaru ja resil neco podobneho nedavno:(

[upravil dne 1.10.06 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po otvoreni kadoty sa zistilo ze uchytenie svetlometov je na srot (uz sa to neda zavarit...) :grr tak som zhanal na vrakoviskach okolo ostravy a 150km od bydliska na SR. Takmer vsade maju, ale len na pravu stranu co mi je naprd :( svetlo okolo 2000 a hmlovka 1000.

Servisak mi odporucil nejake neoregimalne (nie valea). nove 4500-sk za kus :( znacku si uz nepametam akurat mi vysvetloval ze svietia neako do kuzel, a ze oreginaly svietia do tvaru \"L\"...Tak sa mi to asi pekne predrazi 9+9+robota. :nevim a jedna vyplata je v p... :grr ked sa nedary tak sa nedary....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...