Milan.s

dotaz

8 posts in this topic

Slabina je v tom, že jsi nečetl pravidla - hloupý nadpis příspěvku, který navíc plácneš do špatné sekce, je prvním předpokladem toho, že se nic nedozvíš.

Navíc popis problému je přímo ukázkový.

Ačkoliv uznávám, že každý jsme nějak začínal - proto tento můj příspěvek neber jako kritiku, spíše jako doporučení. ;)

Projdi si forum \"modely\" \"Peugeot 405\" !! Jestli tam nic nenajdeš,tak tam vlož dotaz třeba \"otáčkoměr\".:roll

[upravil dne 1/10/06 Leitlik]

zkus taky hlavní stranu bylo to tam.návod jak rozchodit otáčkoměr mylim v sekci servis

Původně zaslal: Kurt

Slabina je v tom, že jsi nečetl pravidla - hloupý nadpis příspěvku, který navíc plácneš do špatné sekce, je prvním předpokladem toho, že se nic nedozvíš.

Navíc popis problému je přímo ukázkový.

Ačkoliv uznávám, že každý jsme nějak začínal - proto tento můj příspěvek neber jako kritiku, spíše jako doporučení. ;)

Ještě bych dodal, že se to řešilo milionkrát a při pokusu o hledání mu vypadnou dva nejčastější problémy.

A ted konecne odpoved na tvuj problem: Zkontroluj vsechny kostry (v motorovym prostoru, tj. na blatnicich, pod baterkou, na motoru a prevodovce atd...). Otackomer je elektronickej a tohle mi delalo taky. Stacil strzenej vint na jedne matce (zrovna pod baterkou myslim)

jo diky konecne poradna odpoved a rada skusim to.protote blbnul a ted nejde vubec tak by to mohlo bejt neco takovyho.dik za radu