Sign in to follow this  
Followers 0
Crack

Závada-že by servo?

9 posts in this topic

Včera se mě stal takovej menší problém.Přijel sem domů,auto sem zaparkoval,chcípnul motor,zamknul a slyším že něco vrčí,tak sem to chvíli poslouchal a jako furt vrčelo zdřejmě čerpadlo od serva,nebo něco(nevím co)tak sem auto nastartoval a zase chcípnul.Ale to čerpadlo furt vrčelo.Skusil sem to ještě jednou nastartovat,otočil sem volantem auto chcípnul a už to nedálo.Už se mě to stalo jednou před třema měsícema.Nevíte co by to mohlo bejt za závadu,nebo se Vám to taky stává?

[upravil dne 5/10/06 Crack]

Na 99% relé serva, které zůstane sepnuté, rychle to vyřeš nebo servo pumpu spálíš a nová stojí 17tKč a na vrakáčích není. Už jsme to párkrát rešili....

Rebiku a prosímtě nevíš který je to relé,nebo kde ho najdu?Mám koupit nový nebo z vrakáče?děkuju

Nikdo nevíte který to relátko přesně je:(? jedná se teda o saxo,ale 106ka je uplně stejná:super

To si teda nepamatuju, navíc u nás byly menší motorizace, takže to může být uspořádáno jinak, ale hlavně si to nech někde pořádně zkontrolovat, to relé je pravděpodobné, ale taky to může být někde v kabeláži. Relé je to obyčejné za 200Kč i v Peugeotu, ale to už je problém servisu...

Pokud máš k dispozici el.schema maš dostatek trpělivosti, tak se k tomu relátku dopracuješ i sám. Pažouti maj všechny drátky očíslovaný a i relátka sou většinou spolu na oblíbených místech.:DDrčím palce:papa

Původně zaslal: bagr

Pokud máš k dispozici el.schema maš dostatek trpělivosti, tak se k tomu relátku dopracuješ i sám..:DDrčím palce:papa

díky:super el.schema jestli je v tý knížce tak asi mám,ale je to asi francouzky:myslim a jestli je to drátama:bojim