Brandy

Neotvírá se nádrž

6 posts in this topic

Tak jsem konečně koupil 406 a mám takovej drobnej problém. Když zatáhnu za páčku v kabině, tak se sice vysune ten kolíček co jistí dvířka nádrže, ale ty dvířka se neotevřou, takže po uvolnění páčky kolíček zase zajede tam, kde byl a dvířka jsou opět zamčený. Takže, když chci tankovat, musim tu páčku v kabině něčim podložit, abych se dostal do nádrže. Předpokládám, že u těch dvířek chybí nějaká pružina, terá je má otevřít. Mohl by mi prosím někdo popsat, jak to má fungovat a kde má být ta pružina, abych to mohl opravit? Díky.

jednoduchá věc - tohle jsem měl taky,stačí vyměnit dvířka nádrže !! v origo servisu jsem za ně dal něco kolem 7 stovek i s dph !! výměnil jsem si je už sám,takže pohoda !

Původně zaslal: Burisek

jednoduchá věc - tohle jsem měl taky,stačí vyměnit dvířka nádrže !! v origo servisu jsem za ně dal něco kolem 7 stovek i s dph !! výměnil jsem si je už sám,takže pohoda !

Řekl bych že Brandy to vyřešil už před rokem, jinak by to do teď musel asi tlačit:D:D

[upravil dne 6/8/07 Radek Hurvajz]

Díky za odpovědi, ale opravdu už jsem to dávno vyřešil. Nakonec jsem tam dal pružinku z propisky, podobně jako je to popsané v tématu, na který je tu odkaz.