Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chladič na pravo, úzký 406


PetrD406

Recommended Posts

Zdravím všechny, včera jsem si pořídil svého prvního Peugeota, je to 406 2.0 hdi, dobře zachovalej, najeto 95tis, rok 2001. Sice jsem to zkoušel hledat, ale marně. Vedle chladiče na vodu na pravo je další úzký chladič, předpokládám, že je to na klimu. A právě dole pod tím chladičem je docela mokro, je to normální, že se tam sráží voda, nebo by to tam nemělo být?(klimu to má automatickou) Aještě jedna drobnost, vyhřívání zrcátek funguje samo, nebo se musí někde zapnout, páč jsem neobjevil žádnej spínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voda namrzá a potom odkapává pouze z výparníku a ten je v tělese topení.Odtud je pak hadičkou vyvedena okolo řadící páky dolu pod auto.

Tu vodu vepředu bych typoval spíš na chladič vody a jeho příslušenství

nebo nádobku ostřikovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, trochu jsem to prozkoumal a pozjištoval, je to intercooler,a dole je malá dirka,při vyšších otáčkách probublává vzduch do oleje, kterej je trochu na spodu na tý vaničce. Až budu dělat rozvody,olej,filtry.... tak to dám dohromady. Protože je to super auto, pohodlý, dobře vybavený a pěkný.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PetrD406

To doufám, jsem s tím moc spokojenej, spotřeba 5 na sto je super, oproti VW lepší sedadla....;)a hlavně ten prostor:potlesk

počkej :roll těch 5/100km jen v techničáku, nebo fakt za 5 jezdíš??

Já s tím jezdím tak 6,5 - 7 litrů a to to zas tak moc nehoním . (406 2.0 hdi 80 kw)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, opravdu jezdím, dneska jsem byl celý den ve městě, a 5,6 podle pc. Jinak 5,1. Hlídám si aktuální spotřebu, většinou jezdím do 110 km/h. (170 je trošku:mrk) Budu s tím jezdit dálky, Znojmo - Zlín, takže doufám že se dostanu pod 5. Má to najeto poctivých 96Tis, je to hodně zachovalý a předchozí majitel se o to dobře staral.Až přijdu na to, jak se vkládají fotky, tak to vyfotím a vystavím, jeto pěkný. Akorát budu muset vymyslet loketní opěrku, chtělo by to tak 180 šířku a 50 výšku, černou, nebo v kůži a to je problém. Jinak mě trochu zamrzely stěrače, víte proč:roll. Možná až si na to auto víc zvyknu, bude mi připadat slabší, tak to budu víc honit a taky pujdu přes 6l. Možná je to tím, že jsem před tím vlastnil všechno slabší, a tohle jede samo:super. I když můžu srovnávat s Toledem a to je v 81kw daleko ostřejší, ale nakonec jsem dal přednost pohodlí a \"hezčímu vzhledu\" lepšímu přístupu do kufru.... chromový obroučky kolem budíků mě dostaly...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tohle?

.....a co tě zamrzelo na stěračích?

ještě tohle.... http://www.autodoplnky.cz/ najedeš si na hledání vozu, model a první řádek \"autodoplnky\" mrkni na to;)

a zde je odkaz na hobbycar http://www.hobbycar.cz/engine.php?group=Vnit%F8n%ED+dopl%F2ky+a+ostatn%ED〈=cz

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

[upravil dne 9/30/06 Radek V.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...