Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje mi počítač


bagr

Recommended Posts

Takže už to běhá jak má!:D Pravdu měli všichni, kteří radili

mrknout na HW a speciálně na zdroj. Starej 250W sem

vyměnil za novej ATX 350W a mašinka přestala stávkovat,

je o poznání tišší a možná je to jen múj dojem, ale při

nabíhání i rychlejší. :super

Náklady na novej zdroj 550Sk.

Ještě jednou velkej Dík všem:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Myslím, že některý z nich se budou hodit pro ostatní i v budoucnosti.:super

No jasně! A navíc - kde bysme si tak pěkně pokecali, ne? ;)

Mimochodem: za 550Sk to nebude zrovna špička mezi zdroji, ale i tak máš teď docela slušnou šanci, že přežije ty ostatní komponenty. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice s křížkem po funuse, ale aspoň připojím své zkušenosti s některými techniky z počítačových firem. Teta si koupila nový počítač. Když jsem se na to šel podívat, nevěřil jsem vlastním očím, za kolik se dá prodávat staré pentium v ATčkovém kejsu s 15\" CRT a vydávat to za nové. Tím ale špatná zkušenost nekončí, tetě odešel zdroj a \"technik\" jí na to řekl, že počítač přehltila informacema a proto se to spálilo a že si za to může sama. Ještě neřešila ani že je to starej šrot, zítra mu jdu udělat do krámu bordel, že to ještě neviděl.

Lidi jsou různí a řekl bych, že ty rozumy, co vypouštějí, vypouštějí ve snaze oblbnout lidi, aby měli co nejmíň práce a co nejvíc peněz:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj lidi jsou svine, ale to je vsude.

Ale vono je to tezky, auto taky nejdu kupovat sam kdyz tomu hovno rozumim, pocitac holt neni lednicka aby to lajk mohl koupit jen tak z fleku. Nekdo si mysli ze si precte jaky je tam procesor a uz je odbornik, ale to ze se to sklada z kupy dalsich veci nemaj ani tuseni. Sam jsem se divil u kolik lidi jsem nasel letakovy pc typu procesor Petnium 4, 3GHz a k tomu 256 ramky, integrovana grafarna...

A servisy pc to je kapitola sama pro sebe, tuhle me napr pobavilo, kdyz problem chladice CPU servis vyresil tim ze FSB snizil na 66 misto 133. Zakaznik si rikal, ze je to naky pomaly ale slapalo to tak mu to nevadilo a jeste za to zaplatil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A servisy pc to je kapitola sama pro sebe, tuhle me napr pobavilo, kdyz problem chladice CPU servis vyresil tim ze FSB snizil na 66 misto 133. Zakaznik si rikal, ze je to naky pomaly ale slapalo to tak mu to nevadilo a jeste za to zaplatil... No tak to je drsný, nechapu jak mu to nemohlo vadit, dyk to jelo na poloviční výkon??:bojim Já takhle podtaktovat muj Celer 2.4 tak si snad ani neškrtnu:D:D:D:D, už takhle je pomalej:aut

[upravil dne 9/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...