Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlava 405 SRDT


bobesh

Recommended Posts

Nějak mi to fouká do vody. Ze začátku mi mizela voda tak 0,5 l za 1000 km. Pak se to zhoršilo... Nechal jsem udělat motor. Dali mi nové těsnění a chvíli to fungovalo.. ale pak se to ještě zhoršilo neš původně.

Říkali že to fouká pod hlavou. Tak jsem ji začal shánět...ale je to nemožný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak v nejhorším se dá ta hlava zavařit a přelíznout, ale měl by to dělat machr, kterej hned ze začátku pozná, jestli to bude držet, nebo se to podělá. Jak píše Oddie. S hlava u TD jsou potíže. Holt to nechce dávat motoru nářez za studena. Pokaždý počkám, až se to ohřeje a nikdy sem neměl problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se s tim furt vnucovat, ale mne strhli pri utahovani hlavy po vymene tesneni dva!!! protilehle srouby (resp. zavity v bloku motoru a zrovna oba u kanalku pro vodu), protoze zavity pred utahovanim radne nevycistili, a pak to zacalo foukat znovu a hur. My jsme hledali pricinu snad uplne vsude, hlava sla znova na prebrus, dalsi tesneni pod hlavou, az se to nakonec ukazalo byt tamtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobesh: možný to je. Ale pravděpodobnější je spíš to, že praskla. Bohužel, přijít se na to dá jen tak, že se to sundá... Držím palec, aby to bylo jen podfouklé, hlavu na 1,9TD bohužel nabídnout nemůžu.

Dydzej: no, tak to je fakt solidní. Kde byli tak šikovní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...