Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Světla po nastartování.Jde to u 406?


Sved

Recommended Posts

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: Jirkap

Tak jsem to zkusil a koupil relátka...výsledek - automatické svícení funguje. :mrk:super

Díky moc za info Radku.

kupoval si tie relatka na vrakaci alebo funglovky v obchode?, aka bola cena? (vyrobca typ ;) )

Na vrakovišti... normálně jsem přineslo ukázat jaké relátko potřebuji...

Cena :D 50 Kč za jedno :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: Jirkap

Tak jsem to zkusil a koupil relátka...výsledek - automatické svícení funguje. :mrk:super

Díky moc za info Radku.

kupoval si tie relatka na vrakaci alebo funglovky v obchode?, aka bola cena? (vyrobca typ ;) )

Na vrakovišti... normálně jsem přineslo ukázat jaké relátko potřebuji...

Cena :D 50 Kč za jedno :super

To je dobrá cena. Taky bych to chtěl ozkoušet jestli by mi to šlo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já mám 406 vyrobenou v 11/1999 a je již vzbavená BSI, ale v servisu řekli, že nemá přípravu na ovládání světel, takže by aktivace měla přijít na 3500Kč. Nemá někdo, prosím, představu, co to ta příprava má být, eventuálně dokumentaci (není problém se v tom orientovat, ale musí být noty). Podotýkám, že vlevo od pojistek jsou dvě neobsazené pozice pro relátka. V servise zároveň říkali, že pokud by tam byla příprava, pak aktivace stojí 350Kč, takže pokud by stačilo doplnit nějaká relátka a ušetřit cca 3000, tak by to nebylo marné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě relátka a je po starostech s rosvěcením. :potleskJak by řekla moje dospívající dcera: \"Je to boží\". Jen mě napadlo:myslim, za mých mladých let bylo výhodné si v autě občas přitopit, zvláště v těchto sychravých dnech. Ale nedokážu si představit jak teď na odlehlých místech jsou vidět koncový a přední světla:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukr

Dvě relátka a je po starostech s rosvěcením. :potleskJak by řekla moje dospívající dcera: \"Je to boží\". Jen mě napadlo:myslim, za mých mladých let bylo výhodné si v autě občas přitopit, zvláště v těchto sychravých dnech. Ale nedokážu si představit jak teď na odlehlých místech jsou vidět koncový a přední světla:D.

Musíš si vybrat buďto si v autě topit na odlehlých místech nebo s ním je:Dzdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

moja 406 je vyrobena 12/99 a bohuzial som ziadne relatka nenasiel .. mam cisto panel na poistky na ktorom su iba poistky a este 2 relatka na lavej strane(netusim na co), pod nim je BSI a to je vsetko :(( takze teraz neviem asi z toho nic nebude!

...a co oddělat kryt pod palubkou.....je zajištěný třemi plastovými kolíčky a vede až nad pedály......tam objevíš ještě relátek.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ladaondrackova

V těchto verzích žádná relátka nejsou. měl jsem celý kryt odmontovaný a jsou tam skutečně jenom pojistky, BSI a vlevo od pojistek dvě pozice na relátka, ale nevím k čemu jsou určeny. Mám to i nafocené a večr sem dám obrázky.

To bude asi ono ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Původně zaslal: bedo

moja 406 je vyrobena 12/99 a bohuzial som ziadne relatka nenasiel .. mam cisto panel na poistky na ktorom su iba poistky a este 2 relatka na lavej strane(netusim na co), pod nim je BSI a to je vsetko :(( takze teraz neviem asi z toho nic nebude!

...a co oddělat kryt pod palubkou.....je zajištěný třemi plastovými kolíčky a vede až nad pedály......tam objevíš ještě relátek.....;)

radek ver mi ze som to mal rozobrane dokladne ... aj koberce som mal prec .. bohuzial tam nic nie je .. otazne je na co su tie dve relatka .. ci to nahodou nie je ta spominana priprava a aktivaciu treba vybavit v bsi .. sanca stale je:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posílám fotografii pojistek pod volantem. Vlevo jsou dvě nad sebou umístěné pozice pro relátka, ale nevím pro co jsou připravena. Jinak, jak je vidět z fotografie, tam žádná relátka nejsou. Pokud by někdo měl dokumentaci, nebo něco věděl o této verzi, tak můžeme dát hlavy dohromady a jistě to rozlouskneme.

post-0-14109594944943_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že BSI je ve schématech označeno jako jako položka 16 (Zabudované obvody fázového rozhraní), a nic detainějšího tam není. Ty patice pro relátka se mi tam ve schématech vůbec nepodařilo najít (možná to je zahrnuto do těch obvodů fázových rozhraní), nevím. Zapojení světel je na schématu 16. Budu dál přemýšlet, ale pokud by někoho něco napadlo, tak by to bodlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

ja by som tiez rad zistil na co tam tie relatka su .. kedze ich tam mam osadene .....

Tento víkend jsem se snažil přijít na to, k čemu ta příprava pro ta relátka je, ale na nic moc jsem nepřišel. V dokumentaci jsem nenašel nic a při měření jsem zjistil, že obě relátka jsou zapojena pouze jako spínací (zapojeny pouze vývody 3 a 5, obě relátka mají na vývodu 3 trvale 12V), ale kam vedou vývody od cívky (1 a 2) a spínaný vývod 5 se mi zatím nepodařilo vypátrat. Kdyby tam byl aspoň lepší přístup. Pokud by to bylo možné, tak by se mi hodilo, kdyby bedo mohl vyfotit pojistky ve svém autě, pro porovnání, neboť některé pojistky nejsou popsané a vzhledem k tomu, že já ty relátka neměl osazené, tak by to mohlo něco říci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...