Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MilaS

Můžete být pilotem stíhačky?

21 posts in this topic

Vyzkoušejte si svůj postřeh v TESTU. Po spuštění by se měl objevit obrazec. Úkolem je uchopit levým tlačítkem myši červený čtverec a uhýbat jím před modrými obdélníky. Pokud to vydržíte 18s tak jste dobří, pilotům stíhaček prý nedělá problém uhýbat dvě minuty.:super

21,031, ale asi na postý:myslim.

Je to jasný, mám kure*sky rychlej počítač:D:D:D

hihi, s pomalym kompem je to pohoda klidek :)))34 na druhej pokus:D:D:Dasi si to nekdy budu muset zkusit nekde jinde:)

njn, někteří superadministrátoři si asi umí zpomalit počítač a to se jim to potom uhejbá :o:o:o, že Kurte :super.

AKA - super!

Bohouši, ty máš asi taky pekelnýho loudala:aut (myslím PC, samozřejmě)

[upravil dne 29.9.2006 MilaS]

156 sec. :) Možná to je tím, že jsem pilot:mad: Ale ne vojensky:roll - přeci jen ten ULZ je k něčemu dobrý:D

Původně zaslal: Pechy

156 sec. :) Možná to je tím, že jsem pilot:mad: Ale ne vojensky:roll - přeci jen ten ULZ je k něčemu dobrý:D

A na com lietas? :)

Dost mi to pripomina situaci naseho P405 a protijedouciho kamionu, to byla taky takova loterie. V levotocive zatacce si kamion v protismeru najel a nevidel mne, v pravo svodidla, vlevo naves na moji pulce a pak uz jsem jen sledoval to gumove tykadlo na konci navesu cekal kdy to bouchne. Vpravo 10 cm od svodidel, vlevo 10cm od navesu.

Kupodivu se nic nestalo, vsichni tri jsme meli ale pekne namale. Musim to hned zaklepat..... XXX