Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 3.0 - mam to koupit (2. dil)


Guest DD

Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

V jaké motorizaci? S HDI, kde se ti v řadě za sebou podělá čerpadlo, FAP filtr a váha vzduchu a kvůli naftě se to může i opakovat? Nebo ve 2.0 16V, což je parodie na auto stylu GT? Nic ve zlém, ale to fakt nejde....

JJ V6 je na tohle auto nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

V jaké motorizaci? S HDI, kde se ti v řadě za sebou podělá čerpadlo, FAP filtr a váha vzduchu a kvůli naftě se to může i opakovat? Nebo ve 2.0 16V, což je parodie na auto stylu GT? Nic ve zlém, ale to fakt nejde....

Já sám za sebe vim, že ve V6 bude nejlepší svezeníčko, ale uvažuju trochu reálně s pohledem na moje finanční možnosti a s ohlédnutím, že najezdím 30tis km ročně ... Tušim, že bych 3.0 V6 neuživil ... nejde jenom o spotřebu a vyšší ručení, ale co třeba stojejí rozvody oproti 2.016V?

Do coupéčka bych si HDI nedal především prot, že to je dost divný, když přijede sporťák jak vyšitej a \"chrochtá\" si do jízdy ... setkaal jsem se s tim v chorvatsku ... jela krásná 406 coupé ... slintal jsem a když projížděla pomalinku v kempu kolem mě, tak výsledný dojem zkazilo ono chrochtání.

Já bych asi volil 2.0 ... protože bych na něj reálně mohl mít finance (servis, spotřeba, ručení...).

Ale taky jeden z důvodů, proč by mi tahle motorizace stačila je asi fakt, že si teď vozim zadnici v tom, v čem si ji vozim - takže by to pro mě bylo dělo tak jako tak ... :D

Ale to je můj názor na moje možná budoucí chtěný auto a tobě přeju tu, co máš je pěkná ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...