Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sport kuzel filtr 205 GTi ???


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

resim ted stejny problem, jenom s tim rozdilem ze kdyz je ve 205 GTi motor z Mi16 tak je tam toho mista jeste podstatne min. proto uz pracuju na umisteni baterie do kufru. Ziskam tak pod kapotou docela dost mista pro kuzelovy filtr...koupim asi K&N a hadice saciho potrubi bzch chtel nahradit tenkostennymi nerezovymi trubkami ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Mám 205 cti 1,9 Gti, mám tam kompletní sadu sání od firmy Green. Vyšlo to tam tak tak. Půjdu ti to vyfotit a co nejdřív ti to můžu umístit zde nebo poslat na mail. Kdyz tak se zatim podivej tady www.sweb.cz/zbynek.adamek/gti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adamekz: ja to chci, ja to tvoje auto hrozne chci, ja snad svymu GTi uriznu strechu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Resim stejny problem, kam dat filtr u 1.9ky. Ptal jsem se u K&N, u J&R, ale nikdo nema na tenhle motor. Pry snad Pipercross, ale ten je dost drahej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem voštík

taky se mi zda, ze by to chtelo odstinit..... dam ti radu :) dej baterku do kufru a ten filtr dej za svetlo....... :) :)

Voštíku proč bych to dělal, když mi Peugeot šlape jak švýcarský hodinky, navíc mám v zadním kufru cabria málo místa, aby se tam vešla baterka. Jsem rád že mi tam vleze prut na ryby apod. ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...