Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vaha vzduchu na 205 Gti 18000 Kc !!!


jack

Recommended Posts

Levnější varianta jedině na vrakáčích a přes inzerci. Já jí sehnal za 1000,-- Občas se prodávaj komplet s motorama, to už by se Ti vyplatilo rozhodně víc, jelikož motory jsou kolem 4000 maximálně.

Jinak se mrkni na číslo, který na ní je a začni shánět. Dávaly se i na nějaký Opely, tuším že na Calibry.

Jde taky o to, jakou sháníš. Těch ze starších modelů bylo docela dost, ale novějších zrovna ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne dikys za radu

jde mi hlavne o to ze mam ty vahy 2, ale obe delaji to same, proste v tech mistech otevreni klapky, pri nasavani vzduchu, je vydrene to misto na odporove draze uplne stejne, proste v tech nejvice pouzivanych otackach = stejna poloha jezce vahy vzduchu.

Tak kdyz sezenu z vrakace jinou, nebo cely motor tak to bude v blede modrem to same,

V te vaze odchazi jen ta odporova draha, je tam prisrobovana desticka plosneho spoje a na tom je naparena ta odporova draha, kdyby sla sehnat jen ta desticka nove, nebo nejak nove tam naparit tu odporovou drahu, ale jak?

A z opla tam jdou taky jo?

Ale 18 tis za novou je vrazda:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, ale já sehnal jetou váhu a dráha byla OK.

Jinak jednou mi Holly radil, že jdou povolit šroubky, který tu plošku držej, pak tam akorát vyvrtáš větší dírky nebo takový oválky a při montáži tu plošku jen šoupneš tak, aby jazýček jezdil po dobrý dráze

Jj, Opely tyhle váhy měly taky, jednou jsem to našel, tuším že na německej stránkách. Zjisti si to číslo, já mám 0280202202 a pak už jen sháněj, annonce, vrakoviště atd. Z jakýho roku auto máš? Je to už motronic nebo ještě jetronic - řídící jednotka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack

Je to vubec mozny, vaha vzduchu na 205 Gti 18000 Kc!

volal jsem do Peugeotu (asi do trech, protoze ta cena se mi vubec nelibila)

rekli cenu 18tis a v jednom dokonce 24tis.

Je to normalni?

Nevite o nejake levnejsi varianet?

Dekuji

Nesmíš nakupovat v Peugeotu:) Já když jsem dělal rozvody a ptal jsem se u nich na vodní pumpu,tak mi řekli 10 000 Kč :D:D Nakonec jsem v Autokelly sehnal nějakou německou za necelou tisícovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

hehehe to sou fakt paka voni proste nevi co by za to chteli prodavaj jeden potenciometr za cenu auta:xvul

To už hraničí s lichvou nebo tak něco.

Kus plastu s odporovou vrstvou a nějakým jednoduchým čidlem. Výrobní cena s dopravou cca 500kč (to asi přeháním).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem do autokelly, autoprima, nikde vahu vzduchu na 205 GTi nikdy nemeli. servisy rikaji tohle jen starsi z vrakoviste, ale co kdyz chce clovek novy dil, odpoved jen original od Peugeotu.

Jedine kde se da sehnat je origos Peugeot, je to smutne za takove penize.

205 Gti je na hrani super auticko, je skoda ze to neco tak kazi.

Ale my stouralove si s tim poradime za par chechtaku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Hele co to proměřit, jaký hodnoty to dává při kterejch otáčkách (samozřejmě při stejný teplotě vzduchu) na nějaký zdravý váze a pak tam sprostě švihnout podobnou s čehokoli ?

Ony si je jich docela dost podobnejch, ale šoupneš jí tam a dělá to ještě větší bengál než ta poruchová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...