Tornado

Peugeot 908 zive - Autosalon v Parizi zacal!!!

16 posts in this topic

Jak už jsem jednou psal nádhera tomu řikám překrásný auto.

Kdo mi to pak koupí??? :P:aut

Původně zaslal: BobyD

moc pekny

ale teda musim rict ze se mi moc libi i tohle jestli do toho budou davat tdi zajimava hracka http://www.autorevue.cz/default.aspx?section=17&server=1&article=9927

Viezol si sa uz v tak malom aute s dieslom? Ja som mal moznost viest sa vo VW Polo s 1.4 TDi a bola to hruza, ako by bol motor v kabine. V malych autach proste nemas priestor na odhlucnenie, ale na druhej strane tahalo to krasne....:D, ale aj tak by som nexel :P

Velice pěkné autí :super , ale - Peugeot 207 Pure - též ze stránek autosalonu se mi moc nelíbí

To je teda Mazlik. :super

Bejt nějakým ředitelem tak už to sháním jako reprezentativní kočár. Tohle auto se fakt nedá přehlídnout.

Tak to je fakt nářez!!!Moc pěkný vozítko,třeba bych ho za celej život splatil?:myslimMějte se:papa

Původně zaslal: Dave_k

To je teda Mazlik. :super

Bejt nějakým ředitelem tak už to sháním jako reprezentativní kočár. Tohle auto se fakt nedá přehlídnout.

Opravdu pěknej :super ale to bys u něj musel mít nějakou ochranku jinak bys o něj přišel , nebo by ti ho nějakej závistivec poškodil , lidi jsou různí to znám ani anténu na autě ti nenechají být ...