Nuke182

Jaký olej p206 HDI 2.0L

12 posts in this topic

Chtěl jsem jenom nějaké info o oleji do motoru HDI p206 a jakou chladící kapalinu a co do serva a jakej převodovej olej díky za všechny odpovědi

:myslim

vse nejlepe podle specifikaci danych vyrobcem, nemas k autu ten manual? tam je vse napsano, da se myslim stahnout i na strankach peugeot

Původně zaslal: Nuke182

Chtěl jsem jenom nějaké info o oleji do motoru HDI p206 a jakou chladící kapalinu a co do serva a jakej převodovej olej díky za všechny odpovědi

Chlapče hledej

Odpovědi na VŠECHNY tvé otázky tu nalezneš a to několikrát.

Tu je podobných tém, lentreba hľadať. Ja používam Total 5w30 A5/B5. Môžeš použiť aj nejaký olej 5w40 A3/B3

motorovy olej kdyz mas chrochtaka jako ja tak v kazdym pripade syntetiku a ne polosyntetiku. ja jsem ted byl nedavno v peugeotu na servisni kontrole po 40000 km a davali mi olej Shell 5w 40. jinak chladici a brzdovou kapalinu pouziva Peugeot znacku TECNIC a do ostrikovacu napr. DONAX, :mrk

Původně zaslal: f3rdaaa

muzu dat 5w40 kdyz jsem tam predtim mel 10w60?

A proč tam neleješ to, co tam bylo předtim, když to víš??? Hlavně nelej tam, kde byla kdysi polosyntetika syntetiku...

Původně zaslal: Nuke182

doporučím předepsaný TOTAL 9000 5W40, lze koupit za slušnou cenu např. zde:

http://www.olejservis.cz/9x913x0.htm

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: f3rdaaa

muzu dat 5w40 kdyz jsem tam predtim mel 10w60?

A proč tam neleješ to, co tam bylo předtim, když to víš??? Hlavně nelej tam, kde byla kdysi polosyntetika syntetiku...

bo vsichni rikate ze se tam ma lejt 5w40 :mad:

a s tou polosyntetikou a syntetikou je to spis naopak, ne? nesmi se lit polo tak kde byla plna syntetika.:myslim

Prosím Admina, aby porobná vlákna mazal. Jaký olej do kterého autza se tu probíralo mnohokrát, se spoustou odkazů a vysvětlení.

Na olej do 2.0 HDi se tu ptá několik lidí měsíčně a jak je vidět i dva najednou.

Takhle se tu za chvilku nebude dát ani hledat, protže jako pevní budou desítky podobných vláken, kde už se nic neřeší.