Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jeste jedna libustka - favorit


Guest f3rdaaa

Recommended Posts

Oliver Riedel : No, ja byl ted na renocaru a nekdo tam prodaval za 35 000,- šáde einhundertzwanzig s silenyma kridlama, plechama a takovyma roletama na zadnim skle (umet vkladat fotky, tak to sem dam..).

OK406 : No, jeden znamy nacpal do rapida motor Renault z formule - to byl trhac asfaltu... :potlesk

Dundee : To doufam ze ne, snad na tu technickou pude - jsem zvedavy co mu reknou.

BTW, ten typek uz ma toho noveho favala!!! Uz je po tuningu, vypada to na prvni pohled z venku docela fajn (plastove narazniky „ažnaasfalttykrávo“), ale interier a motor me dojal!

V interieru se nezapre palubni deska z feliny, interiel osvetlen jednou modrou diodou, startovani tlacitkem je jiste nezbytne - obzvlaste pokud neni potreba klicek (takze staci cihla do okna, nasednout, zmacknout a zlodej odjizdi behem 5 sekund). Ale co nejvice bije do oci jsou 4 sedadla z Hondy CRX, opravdu 4 (2 v predu a 2 v zadu) takze uz se nejedna o 5 mistny vuz... A takova tresnicka an tech sedadlech je velky napis CRX...

Kola litaky 15\" - nemel bych nic proti, KDYBY... kdyby na ty 15\" nenarval gumy vysoke tak, ze se mu to nemohlo vejit pod blatniky a musel upravovat tlumice, nebo co to rikal...

A motor na konec. Podotykam, ze vyfukovy system je zakoncem dvema vyfuky! (mimochodem podobne jako ma petr406red) Motor Skoda Favorit 1.3 + NOS, eeee teda vlastne LPG (pardon ono je to podobny tak se mi to plete :D:aut). Vykon nepatrny, takrka nemeritelny, ALE: \"Z kopca z toho vytahnu skoro 130!!!\" :D:D:D

[upravil dne 30/10/06 f3Rd@]

[upravil dne 31/10/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

BTW, ten typek uz ma toho noveho favala!!! Uz je po tuningu, vypada to na prvni pohled z venku docela fajn (plastove narazniky „ažnaasfalttykrávo“), ale interier a motor me dojal!

V interieru se nezapre palubni deska z feliny, interiel osvetlen jednou modrou diodou, startovani tlacitkem je jiste nezbytne - obzvlaste pokud neni potreba klicek (takze staci cihla do okna, nasednout, zmacknout a zlodej odjizdi behem 5 sekund). Ale co nejvice bije do oci jsou 4 sedadla z Hondy CRX, opravdu 4 (2 v predu a 2 v zadu) takze uz se nejedna o 5 mistny vuz... A takova tresnicka an tech sedadlech je velky napis CRX...

Kola litaky 15\" - nemel bych nic proti, KDYBY... kdyby na ty 15\" nenarval gumy vysoke tak, ze se mu to nemohlo vejit pod blatniky a musel upravovat tlumice, nebo co to rikal...

A motor na konec. Podotykam, ze vyfukovy system je zakoncem dvema vyfuky! (mimochodem podobne jako ma petr406red) Motor Skoda Favorit 1.3 + NOS, eeee teda vlastne LPG (pardon ono je to podobny tak se mi to plete :D:aut). Vykon nepatrny, takrka nemeritelny, ALE: \"Z kopca z toho vytahnu skoro 130!!!\" :D:D:D

pridavam fotky, najdete je tu: http://www.fotoalbum.cz/your_foto.asp?u=473286&album=9267

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: BOSSCZ

Co dodat, proště podlidí co jezděj ve škodovkách a co víc, ještě je tuněj je stále dost. Znám taky jeden případ a týká se škody 125 5speed, což je asi verze sport, má ji tady jeden týpek a dal si tam laděnej vejfuk na zakázku za 7000,- a aby to potom co to tak našlapal ubrzdil, koupil ještě dvoupístkový brzdy a vzduchem chlazený kotouče za cca 20.000,- .

Ptal jsem se proč takový brzdy a dostal jsem bleskovou odpověď, vždyť to jezdí 200km/h páč tam prej má ještě něco poladěnýho kolem motoru. :D O pár dní pozděj jsem zaslechl čistě náhodou studený start tohoto stroje a bylo mě jasný že co se týče motoru nekecal, opravdu byl poladěnej na 2-3 válce:D Nechápu proč to ty podlidi dělaj, když jim to sice jede 200km/h, ale 100 dopoledne a 100 odpoledne:D:D:D:D:D

Má to ale taky jedno plus, ten laďák dělá takovej bordel , že všichni vědí že se vrací domů:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ze skodovaci jsou tady pro spoustu lidi podlidi, ale pro me jsou zase plechovkari, jezdici v ropacich typu 309, 306 apod. Sam jsem mel formana, nalestenyho, upravenyho a takovyhle beckare jsem si daval na dalnici bezne - pokud si chteli dat zavod. Pak jsem ho kvuli bejvalce prodal a koupil si 406, 2,2 se 160 konmi pod kapotou. Je to narez a az to casem upravim, tak se dostanu na nejakych 200 koni. Ale rozhodne nebudu urazet lidi, ktery jezdej ve skodovkach. Protoze vetsina lidi na nich zacinala a to, ze ma dneska nekdo zahranicni auto? Ha, docela jsem sel do kolen pri cene 18 tis. za zrcatko na oktavku. Tolik nestoji ani vase prohnily 306, 205 a 309. Jinak zdar vsem normalnim pezotakum, tahle zprava plati jen pro ty podlidi :-) :roker:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...