Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jeste jedna libustka - favorit


Guest f3rdaaa

Recommended Posts

Tentokrat bez forek, ale popisu vam, jak \"sqjeleho\" favala ma jeden znamy.

Takze je to uplne HRUBY favorit, cely prorezly, ale to nevadi, to se zakituje... Ma tam naprosto silene velke kridlo - nejak nechapu proc (stejne s tim nejezdi asi vic nez 95km/h - a verte ze to neni kvuli nove silnicni vyhlasce..). Nesmim opomenout \"neony\" domaci vyroby, ktery mu delal kamos (je asi z 5 LED diod a stalo to tak 50kc) \"a kdyz je fakt velka tma, tak ty neony jdou videt!\" -coz se vyplati :super

Kola - jak jinak nez standartni plechace - sice kola delaji auto, ale na to se tady nehraje. Taky tam chtel dat central, ale on stoji 1000,- takze z toho upada. Ale zato tam ma dvojitou koncovku vyfuku!!! Rozumej normalni vyfuk a k tomu privareny dve 5cm trubky. A bude si tam delat dva vyfuky, cili dva dvojite!! -no uplne super!! :D Da tam trubku od fyfuku (on je totiz automechanik a rozumi tomu) a na tu zas navari dve trubky! Tak jsem poznamenal, ze tu trubku od vyfuku tam snad ani davat nemusi, ze jen vyrizne diru do narazniku a da tam tu koncovku.. Takze jsem sklidil uspech se super napadem... :super No, ale nakonec me dorazil, ze si ale koupi jeste jednoho favorita cituji: \"ne tak zhnileho\" a vsechnu tu tuning vybavu predela do toho noveho, protoze ten bude mit i LPG!!!! Kdyz jsem si predstavil tu rachotinu na plyn s dvema dvojityma vyfukama a obrim kridlem, tak jsem vybuchl a asi minutu se smal! Jo a abych nezapomel na muziku, tak krome suer repraku z vyprodeje ve dverich ma jeste supwolfer! abych byl konkretnejsi (ted se asi mk405 pose*e), jde o repro nacpane v plechovem valci (nejvic mi to pripomina dolni polovinu popelnice) obalenem kobercem. :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

verim ze to v hodonine nebude jedinej pripad :D

No, ja nejsem primo z Hodonina, ale jiste mas pravdu...

Foto mozna nejak sezenu, ale nevim, doufam, ze ho zas chvili neuvidim!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja nejsem primo z Hodonina, ale jiste mas pravdu...

Foto mozna nejak sezenu, ale nevim, doufam, ze ho zas chvili neuvidim!! ;)

to věřím pro mě by to byl asi šok potkat tohohle týpka se svým \"fárem\" , když by ještě začal plácat něco o tunnigu .. .. no pomalu noční můra :D:D

[upravil dne 30/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat, proště podlidí co jezděj ve škodovkách a co víc, ještě je tuněj je stále dost. Znám taky jeden případ a týká se škody 125 5speed, což je asi verze sport, má ji tady jeden týpek a dal si tam laděnej vejfuk na zakázku za 7000,- a aby to potom co to tak našlapal ubrzdil, koupil ještě dvoupístkový brzdy a vzduchem chlazený kotouče za cca 20.000,- .

Ptal jsem se proč takový brzdy a dostal jsem bleskovou odpověď, vždyť to jezdí 200km/h páč tam prej má ještě něco poladěnýho kolem motoru. :D O pár dní pozděj jsem zaslechl čistě náhodou studený start tohoto stroje a bylo mě jasný že co se týče motoru nekecal, opravdu byl poladěnej na 2-3 válce:D Nechápu proč to ty podlidi dělaj, když jim to sice jede 200km/h, ale 100 dopoledne a 100 odpoledne:D:D:D:D:D

Má to ale taky jedno plus, ten laďák dělá takovej bordel , že všichni vědí že se vrací domů:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

...

Má to ale taky jedno plus, ten laďák dělá takovej bordel , že všichni vědí že se vrací domů:bojim:bojim:bojim

To je velmi prakticke, aspon jeho stara vi, ze uz ma poslat vsechny milence domu. :myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jezdí Rapid 130 5 speed, borec ho koupil za 35000,- a vzhledove to zas tak hrozný není, ale vejfuk má povařenej laďák někde u kováře nebo co, je to jak uhlák,rámus jako prase, volnoběh kolísá mezi 500 a 1200 otačkama jak občas vynechá některej válec, hulí to jako Tatra 111 v zátahu, když se ho ptám kolik to bere oleje tak tvrdí že ani kapku, a perlička na konec, táta má starou 105tku bez jakejkoliv úprav, na co taky, jen se o ní dobře stará, a do kopce mu s ní v pohodě ujede:D:D:D

Tady je ta Dýmovnice

[upravil dne 2/10/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109594866911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Co máte proti tomu, že jako auto hulí a má laďák :myslim:D:roker

I když od rapida za 35tis bych čekal slastnou jízdu (jestli je to teda ve škodovce alespoň z části možný) ... ale vzhledově vypadá docela hezky...

Kdyby si ten jeho laďák viděl......vypadá jak uhlák, a ty sváry. Jo a mít prdelku u benzíňáku očouzenou jako u dýzla to není to pravý, to musí žrát oleje stejně jako benzínu, sem Schade měl a takhle teda nehulila.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...