Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

eletrika


gogogo

Recommended Posts

Zdravím,mám takový problém,když spustím motor a zapnu světla,ikdyž ono je to vidět i na kontrolkách,jakoby to pulzuje ne vždy,ale často.Tipoval bych alternátor,nebo regulátor napětí.

Jinak otačkoměr si taky občas trošku poskakuje,tedy začal to dělat až potom co se zasek,celej budík otačkoměru jsem vyndal a zapojil jenom ten a běžel ok,od tý doby běží,ale občas v něm rachotí asi už má dost snad někde seženu novej,jinak jeho nevrhlý chování vyřeší klepnutí do přístrojovky,je nákej přecitlivělej,jo a taky mi vypadávaj rychlosti 2 a zpátečka,prostě už to není nové auto :-)

díky všem za rad,mějtese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry, nevsimol som si, u diesela som to uspesne riesil, doporucil by som zmerat pri tom odber z akumulatora, ci nepulzuje prud, potom by som asi hladal spotrebic s vyssim odberom, ktory moze mat pulzny odber a hladal prip. prechodovy odpor na ceste napajania k nemu. Benziny moc nepoznam...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku sem to zkonzultoval s autoelektrikářem a

výsledkem je pravděpodobně vadná zenerova dioda v regulátoru napětí

na alternátoru, takže napětí dodávané do palubní sítě není kpnstantní,

ale kolísavé.Doporučuje vyměnit regulátor.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky všem za rady,ten regulátor s alternátorem jsem tipoval už od sameho začátku,jen jsem si nebyl jistý a nechtělo se my to zbytečně rozebírat.Tak jsem se v čera do toho půstil,a hned jsem musel letět pro nový nařadíčko oni všude cpou torx šrouby:(,jinak zakolik se takovej regulátor dá sehnat,je to regulátor valeo.

mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...