Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volnobeh XU9M


.mycTD

Recommended Posts

Volnobeh se mi drzi na cca 1100 otackach. Po startu sice par vterin zakolisa, ale pak se ustali nad tou 1000kou a uz se nehne:grr

Teplotni cidla jsem zkousel tri ruzna z toho jedno fungl nove. Nenapada nekoho, v cem by mohl byt problem? Napadla me klapka, ale to si myslym, ze by kolisal, ne?

Diky

[upravil dne 26.9.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu klapku vyzkoušej myslíš doufám vzduchovou vypni klicek sundej hadici a pootoč s ni kdž pak zapneš klicek mela by se vratit a hlavne nesmi drit taky muzes mit podelanej potak nebo nekde dirku v hadici podtlaku muze to byt cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kovi: hadice jsem kontroloval, potenciometr meril. Volnobezny ventil to nebude, pac kdyz odpojim teplotni cidlo, tak drzi (zuby, nehty) cca 600 ot/min.

BobyD: snimac otacek na setrvaku? Zatim ne. Predpokladam, ze kdyz klekne, tak motor vubec nenatocim, ne? Podle me RJ z toho snimace bere i polohu klikovky, ne?:myslim

[upravil dne 27.9.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odlisnej je dost, hlavne elektrika. Ja mam 1bodovku Solex. Jinak v manualu je vyslovene uvedeno, ze volnobeh, predstih, apod stelovat nejdou. Vsechno si ridi RJ.

Spis mi ted vrta hlavou ten engine speed sensor, jestli v nem muze byt chyba prestoze motor bezi.

Pro upresneni:tech 1100ot je pri zahratym motoru. Za studena je to jeste o dost vic:grr

[upravil dne 27.9.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommate: zatim asi ne. Jsem promeroval to moji a vsechno se zda ok. Porucha RJ je asi nepravdepodobna.

Jinak vcera jsem meril ´engine speed and position sensor´. Pri toceni starterem na nem ma byt >0,4V, ale ja nameril jen 0,24V. Takze zkusim jeste ten vymenit.

[upravil dne 29.9.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak volnobeznej ventil fakt nebeha :nevim

Nevi nekdo kdy a jaky napeti do neho ma jit? Ja nasel jen hodnoty odporu, ktery mam merit na tom motorku.

Jeste dva dotazy:

1/ Nemohl by mi, prosim, nekdo zmerit odpory mezi jednotlyvymi poly toho 3pol konektoru na ventilu? Vzdycky namerim dvakrat cca 20ohmu a jednou cca 40ohmu, tak jestli je to normalni, ze jsou dve vinuti propojena.

2/ Volnobezny ventil by se mel asi ve vyzsich otackach zavirat, ne? Takze jestli zustava viset v otevrene poloze, tak je to jako by to vlastne prisavalo pod klapkou:myslim

[upravil dne 1.10.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to znovu premeril a resume:

na volnobeznym ventilu namerim odpory presne podle manualu, stejne tak i na kabelech. Napajeni dava pri starovani >9V, coz taky sedi. Motorek taky beha, kdyz do nej pustim proud. Takze je vlastne vsechno v poradku, akorat to nefunguje:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...