John

22. pražský minisraz Džbán

138 posts in this topic

Aby nebylo podezření že já jako hlavní pořadatel spím zimním spánkem tak připomínám,že již

22. DŽBÁN BUDE na známém místě 5.10.2006 od 18hodin :super

[upravil dne 26/9/2006 John]

No toz bych mel taky dorazit. Vyzyvam Oddieho, aby dorazil s autem a vysilackou, a budeme se svolavat ;)

Původně zaslal: Rebik

Má účast je 100%ní a vyjímečně s autem-)))

Ty to máš povinost dorazit s novým mazlikem :D :D

Původně zaslal: lukash

ze bych dorazil taky...? at si lide nestezuji ze tristasedmy se srazu boji nebo ja nevim co :)

Jj doraž,rádi tě uvidíme a 307 samozřejmě taky... ;)

[upravil dne 26/9/2006 John]

Estli mi po cestě neupadne poloosa, tak bych měl se vším smíchem dorazit taky :)

Taky tam snad budu

Původně zaslal: Medvěd

Taky tam snad budu

Koukej dorazit, nikdy me neprestane bavit, jak si pochutnas mezi konverzaci na dvou jidlech za sebou :super.

Jako vždy. Pravděpodobně ne.

Já ještě uvidím, je otázka, jak zvládnu vyměnit čelní sklo... Dopr...:roll By mě zajímalo, jak to bude vypadat, když mi někdo práskl šutrem čelní sklo a já mám auto na německejch převozkách...:roll

Původně zaslal: Fx

Já ještě uvidím, je otázka, jak zvládnu vyměnit čelní sklo... Dopr...:roll By mě zajímalo, jak to bude vypadat, když mi někdo práskl šutrem čelní sklo a já mám auto na německejch převozkách...:roll

Na tvojeho mazlíka jsem taky zvědavej tak doufejme,že ti to vše vyjde a budeš moc dorazit. ;) ;)

Musim udat odpolední službu a dorazím taky ... když se mi to náhodou nepodaří, tak dorazím tak na destku (abych netrhnul svojí šňuru bez přerušení ...):roker

Původně zaslal: Neon

Musim udat odpolední službu a dorazím taky ... když se mi to náhodou nepodaří, tak dorazím tak na destku (abych netrhnul svojí šňuru bez přerušení ...):roker

No to by jsi to pěkně pokazil... otázka je,když to neudáš jestli na tebe budeme čekat... :aut :aut :aut

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.