Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TO Mašinka


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Guest Tomáš1

Mám na tebe otázečku: kde naleznu ten přepínač co reguluje otáčky(četl jsem tvůj příspěvek měnil jsi ho sám) a hlavně kolik stojí? Já mívám otáčky buď 850 nebo 1000(Motor Mi16) jsou to dvě polohy kterých se to zasekává. Teď v pátek jedu do Autospolu na diagnostiku tak jsem na to zvědavej(Nevíš jestli je Autospol dobrej?).

Dík T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, je to u skrtici klapky, je to nasazeny na ty osicce. Jestli chces, prijed na strahov a muzeme to premerit, at to nekupujes zbytecne, uz si nepamatuju presne kolik to stalo, ale bylo to asi do 3000 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Už jsem tady něco o STRAHOVĚ zaslechl ale netuším jestli tam bydlíš nebo děláš atd. tak mi to prosím Tě přibliž dík. Určitě bych přijel, protože mi ty otáčky štvou. Stačí napsat kdy a kde ale čas mívám hlavně v pátek večer, sobota a neděle celej den ale záleží na tobě. Pokud to jen půjde tak se přispůsobím.

Zatím čau T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo na strahove ted prebyvam. jsou to strahovsky koleje bydlim na bloku 2 pokoj 105. Na vikend tady ted zustavam, tak se muzes stavit prakticky kdykoliv :-).

Kdyztak tady je muj mobil 608 127 418

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...