Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte !


Pata

Recommended Posts

Původně zaslal: Leitlik

Pánové,poraďte ! Nechat,nebo ztrhnout ???? Moje okolí to boduje tak 50 na 50. Má to být údajně decentní blesk:nevim.Moc dík za vaše názory.:super

[upravil dne 25/9/06 Leitlik]

Mozna jsem lamka, ale co chces strhavat? nejak nechapu :myslim

Edit1: aha, ted tam das foto :D

Edit2: a me se to libi :mrk:D:super

[upravil dne 25/9/06 Pata]

[upravil dne 25/9/06 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, no :-). Ja beru jako tuning i kazdej pokus zlepseni vyzoru auta, nejen ladeni motoru, podvozku.......... Musite uznat, ze vetsinou optituning dopada tragicky, obzvlast na autech jako je 307. Podle me se tohle auto k ladeni (optickymu), snad krom peknych kol, vubec nehodi. Je pekny tak jak je !:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Kostou. Mě se taky 307 líbí tak jak je. Jen ještě doplním, že změna vzhledu auta, kde není bráno v potaz zlepšení jizních vlastností vozu, ale jen estetická stránka věci není TUNING. Je to specielní kategorie a nazývá se STYLING. Velmi často se setkávám s tím, že je to všechno házeno do jednoho pytle a označováno jako tuning. Ale to už jsem tu taky několikrát vysvětloval. To znamená, že když prodejce nabízí \"Tuningové samolepky\", je to naprostá zhovadilost a kravina!!! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,já to taky nebral jako \"tunning\" , to jsem nikdy nenapsal !! Já tu nálepku dostal jako dárek a nějak jsem nemyslel na to,že je to hovadina.Jenže reakce okolí a tady vás mě donutila k tomu,abych to sundal ! Je pravda,že 307ička nepotřebuje žádný nálepečky a podobný doplňky.Ještě jednou dík za vaše názory !:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...