Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 206 - smazani hlaseni chyby autodiagnostiky


kmil

Recommended Posts

PLS help.Nejakym zpusobem se mi utrepal dratek od vstrikovace jednoho valce,takze jsem ujel tak 1 km na 3 valce a rozla se me kontrolka diagnostiky motoru.Opravil jsem ten drat,ale kontrolka nezhasla ikdyz auto jede jak ma na vsechny 4 valce.Dnes jsem rano odpojil baterii a bylo to 5 hodin odpojeno,ale stejne jak jsem ji pak pripojil,kontrolka diagnostiky motoru neshasla.Nevite,jak smazat chyby jednotky,bez nutnosti navstivit servis?Jo a je to Peugeot 206 r.v.2001 1,4 benzín 8 ventil, motor TU3JP - KFW.Co je tam ale za řídicí jednotku nevím.

[upravil dne 25.9.06 kmil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4ka osmi válec jóóó! :super Bude to asi osmi ventil 8V!

No, co já vim, tak registr chyb by se měl smazat právě odpojenim baterie, u mě to stačí odpojit tak na 5minut! Pokud to u tebe neni jinak, tak bude chyba někde jinde! ale je možný, že u 206 má jednotka jinou paměť, nebo chráněnou proti vymarání!?!?!?

Neodpojil jsi třeba mínusovej pól baterie a nepoložil jsis ho na motor??? To by se tam pak zase ukostřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za upozornění,překlep ;)-opraveno.No,rychlosvorka je na + polu,takze proc bych odpojoval -.Jo a polozit ho na kostru,to bych musel rozpojovat jinde nez na baterce,protoze si nedovedu predstavit,jak by se to asi ukostrilo,když se těžko prodlouží pol baterie a dotkne motoru,že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...