Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklápění zrcátek- starší auta


Piwec

Recommended Posts

Piwec, všechno jde, jenže vrtat do té slitiny, ze které to zrcátko drží, je dost nebezpečné, protože pak nemá takovou pevnost.

Jestliže máš taky tu slitinu (šedivej odlitek), nebo co to je, tak to praská i normálně po letech.

Musel bys tam namontovat dost silný motůrek, ale takovou páku, kterou vyvineš ty na okraji zrcátka, by asi nevyvinul...

Radši věnuj čas něčemu jinému a nebo, jak říká Oddie, dej tam zrcátka z něčeho jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Piwec, všechno jde, jenže vrtat do té slitiny, ze které to zrcátko drží, je dost nebezpečné, protože pak nemá takovou pevnost.

Jestliže máš taky tu slitinu (šedivej odlitek), nebo co to je, tak to praská i normálně po letech.

Musel bys tam namontovat dost silný motůrek, ale takovou páku, kterou vyvineš ty na okraji zrcátka, by asi nevyvinul...

Radši věnuj čas něčemu jinému a nebo, jak říká Oddie, dej tam zrcátka z něčeho jiného...

Mě to jenom tak napadlo...při parkování v úzkých uličkách to není špatná věc....ale dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul ehm, mas problem s parkovanim 106tky ? :)) dej si tydenni skoleni v 605 ve meste :) jo, clovek si pak zacne vybirat fleky na stani :mrk Srandovni je kolme stani. Ja mam jeste podvozek vysoko a nemam spoilery, takze dorazim az na obrubnik, ale i tak ten zadek vycuhuje o pul metru vic nez ostatni :) v pripade fabii atp. o metr :)

[upravil dne 25/9/2006 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

:xvul ehm, mas problem s parkovanim 106tky ? :)) dej si tydenni skoleni v 605 ve meste :) jo, clovek si pak zacne vybirat fleky na stani :mrk Srandovni je kolme stani. Ja mam jeste podvozek vysoko a nemam spoilery, takze dorazim az na obrubnik, ale i tak ten zadek vycuhuje o pul metru vic nez ostatni :) v pripade fabii atp. o metr :)

[upravil dne 25/9/2006 rimmer]

RIMMERe, máme stejný problém...

Kolik to máš dlouhý? Už si to zas nepamatuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: rimmer

:xvul ehm, mas problem s parkovanim 106tky ? :)) dej si tydenni skoleni v 605 ve meste :) jo, clovek si pak zacne vybirat fleky na stani :mrk Srandovni je kolme stani. Ja mam jeste podvozek vysoko a nemam spoilery, takze dorazim az na obrubnik, ale i tak ten zadek vycuhuje o pul metru vic nez ostatni :) v pripade fabii atp. o metr :)

[upravil dne 25/9/2006 rimmer]

RIMMERe, máme stejný problém...

Kolik to máš dlouhý? Už si to zas nepamatuji...

Odpovím já: 4722mm. U mě to bylo ještě plus koule (napevno). Na parkování fakt nic moc, ale auto nemáme na parkování, ale na ježdění. A na to to bylo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nevěděl, že 106 nemá sklápěcí zrcátka:o

Já to občas využívám, protože Praha je prostě Praha a sídliště v Praze je ... no prostě sídliště v Praze :)

Ale, než to předělávat na sklápěcí mechanismus z jiného auta - tak by mi přišlo méně časově a možná i finančně náročnější koupit nové zrcátko ( v případě, že ti ho někdo ustřelí ...):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr605

...

Odpovím já: 4722mm. U mě to bylo ještě plus koule (napevno). Na parkování fakt nic moc, ale auto nemáme na parkování, ale na ježdění. A na to to bylo fajn.

Já jen 4579, hold jste vyšší třída.

Přesně tak, auto je na ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Já ani nevěděl, že 106 nemá sklápěcí zrcátka:o

Já to občas využívám, protože Praha je prostě Praha a sídliště v Praze je ... no prostě sídliště v Praze :)

Ale, než to předělávat na sklápěcí mechanismus z jiného auta - tak by mi přišlo méně časově a možná i finančně náročnější koupit nové zrcátko ( v případě, že ti ho někdo ustřelí ...):myslim

To je přesně ono...s parkováním není problém, ale měnit zrcátka co 2 měsíce není zrovna OK..Řidiči občas neumí jezdit...mě to jen tak napadlo,bylo by to fajn...dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...