Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cislo pojistky pro ostrikovace?


Vvitty

Recommended Posts

2Kurt: ja to rikam taky, vzdyt jsem to i navrhoval pri tvorbe mistnich pravidel .... a znas tu o te kovarove kobyle? ta je taky dobra :D

mam 306 GTI-6 \'99.

2Tornado: no, jestli je spolecna i pro motorek steracu (tak nejak jsem to cekal :( ), tak uz je mi pak jedno jaky ma cislo :myslim

protoze sterace stiraji...

[upravil dne 25.9.06 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude vyhnilej moturek v nadrzce ostrikovacu, popr. spatne vedeni k nemu ( napr. u moji 406ky je zrovna k moturku cerpadla opravovana a znovu natazena kostra, je tam natazenej jinej paralelni drat, kterej v motoru a tesne u konektoru cerpadla prisvorkovan rychlospojkami )

BTW nemas senzor deste ? ted si nepamatuju, jestli ho tam DD mel nebo ne, pak by taky chyba mohla byt tam, schema k senzoru deste bych mel a i teda k obycejnemu zapojeni steracu bez senzoru

[upravil dne 25/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez si myslim ako Ferry, ze to bude vadnym motorcekom ostrekovaca. Ja mam Xsaru 1.6i \'98 (co je plus minus Peugeot 306) a nemam ziadnu poistku motorceka ostrekovaca. Tento problem som riesil pred dvomi tyzdnami...

Najprv odpoj konektor motorceka a skontroluj, ci ti ide prud do konektora, ked pritiahnes packu ostrekovacov. Ak ti nejde, moze byt problem niekde v ovladacej packe (mozno staci prihnut nejaky pliesok) alebo v kabloch ku motorceku. Ak ti tam prud pojde, tak bude problem v motorceku. Novy stoji original 1600 Sk a neoriginal (napr. Hella) 1300 Sk. Mne moj motorcek opravil kamarat za flasku :) Uvidime, kolko bude fungovat...

Moze byt aj problem, ze mas niekde pricviknutu hadicku, co vedie do ostrekovacov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...