Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ostřikovače


Hhonza

Recommended Posts

len nech vam ta voda nedojde, v niektorych 307 (v mojej vcitane) ked nahodou dojde voda, tak ten system ma tendenciu sa zavzdusnit zaujimavym sposobom - ked ostreknete predne okno, utrie predne, a ked ostreknete zadne okno, tiez utrie predne...stalo nas to vymenu 3x motorcek, kym sa prislo na to, ze to nie je motorcekom, ale zavzdusnenou nadrzkou z dovodu uplneho vycerpania kvapaliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo nedávno, že to prskalo takovým malým proudem jen na spodní třetinu skla. Zastavil jsem, vypl motor a poslouchal jak jde motůrek. Ten se točil trochu rychlejc, dolil jsem a dobrý. Nádržka je asi na 2,5l kapaliny. Naposled jsem to dolýval vloni před zimou.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to změřit velmi snadno! Vezmeš si z kuchyně odměrku na vaření a poprosíš někoho (přítelkyni, manželku, případně psa) aby držel v činosti zadní ostřikovač a Ty pod něj dáš odměrku. (Přední ostřikovače nedoporučuji neboť by se Ti špatně chytaly do odměrky oba proudy naráz.) Až to přestane stříkát, ak na odměrc zjistíš, kolik tam toho (tedy v této fázi měření špíš není) No a pak to vezmeš a naleješ zpátky! :D :D :D:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Dá se to změřit velmi snadno! Vezmeš si z kuchyně odměrku na vaření a poprosíš někoho (přítelkyni, manželku, případně psa) aby držel v činosti zadní ostřikovač a Ty pod něj dáš odměrku. (Přední ostřikovače nedoporučuji neboť by se Ti špatně chytaly do odměrky oba proudy naráz.) Až to přestane stříkát, ak na odměrc zjistíš, kolik tam toho (tedy v této fázi měření špíš není) No a pak to vezmeš a naleješ zpátky! :D :D :D:D :D :D

Skvělý....jdu do toho :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: destiny

Dá se to změřit velmi snadno! Vezmeš si z kuchyně odměrku na vaření a poprosíš někoho (přítelkyni, manželku, případně psa) aby držel v činosti zadní ostřikovač a Ty pod něj dáš odměrku. (Přední ostřikovače nedoporučuji neboť by se Ti špatně chytaly do odměrky oba proudy naráz.) Až to přestane stříkát, ak na odměrc zjistíš, kolik tam toho (tedy v této fázi měření špíš není) No a pak to vezmeš a naleješ zpátky! :D :D :D:D :D :D

Skvělý....jdu do toho :super

Jen aby vám to nepřestalo stříkat z důvodu spálenýho motorku:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...