Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenonifikace


Guest 206WRC

Recommended Posts

aneb Budiz svetlo...

trochu jsem si s tim pohral a vysledek se dostavil, tak jestli ma nekdo zajem, muzu poradit jak nejjednodusejc a nejlevnejc pridat xenony... neco v tejdnu nafotim a pridam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deeper: Je to vlastně napájecí trafo, ketrý dodává převážně Hella nebo Bosch, z toho trčí kabel se zalitým konektorem, kterej dodáváme my. Celý je to napájený klasicky 12V přes relé. Nějaký schéma už jsem posílal.

Výbojky stojí něco okolo 100€

Problém u normálních světlometů je ten, že pokud chceš použít Xenon, což je výbojka \"sigle\", můsíš přidat dálkový světla.

Proto u bavoráků nebo starejch Volkswagenů nemaj problém, ale dostat je do Pežotka je dost hnus, protože nejlepší je sdruženej světlomet.

Mám doma 4 kompletní napajecí jednotky a nevím, jak to na toho lva narvat :(

Každopádně bych byl pro jakékoliv zvěrstva, ale nevím, jestli je povolený místo klasickejch dálkovek použít pouze přídavné, nevíte někdo?:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdružená světla na 405-ku se dávaly až od nového modelu - tedy od konce roku 92. Jdou samozřejmě namontovat i na starý model, musí se ale předělat ovládání sklonu z místa řidiče (starý model hydraulika, nový model elektrika). Taky jsou ta sdružená světla o dost dražší - a myslím, že se dokonce ani nedělaj v replice.

Stefan: z toho TD kombíka \'95 už jsou vyndaný venku, tak si je můžeš porovnat se starými, jak se lišej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by oddie

Sdružená světla na 405-ku se dávaly až od nového modelu - tedy od konce roku 92. Jdou samozřejmě namontovat i na starý model, musí se ale předělat ovládání sklonu z místa řidiče (starý model hydraulika, nový model elektrika). Taky jsou ta sdružená světla o dost dražší - a myslím, že se dokonce ani nedělaj v replice.

Stefan: z toho TD kombíka \'95 už jsou vyndaný venku, tak si je můžeš porovnat se starými, jak se lišej...

KECY!!!

1) delaji se i na starej model, zalezi na vybave

2) v replice se delaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se ptám jasně parchanti!!!:D:D:D Pokud mám sdružený světlomety dá se místo potkávací H4 bez nějakejch větčích úprav nainstalovat Xenon? Pokud by to znamenalo nějaký kejkle se sklama a tak, tak na to rovnou házím salám. Jo a jen tak mmch. Nemusej bejt xenonový světlomety vybavený nějakým servem, který automaticky reguluje sklon světlometu? Jde o budoucí problény na technický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...