Ferry

honila řidiče 150km

36 posts in this topic

kdyby se mu aspon pri tom narazu rozsvitilo v palici, ale to asi nerozsviti, doplati na to akorat dva nevinni lidi - nyni majitele zborenych aut

Původně zaslal: Ferry

kdyby se mu aspon pri tom narazu rozsvitilo v palici, ale to asi nerozsviti, doplati na to akorat dva nevinni lidi - nyni majitele zborenych aut

asi tak...:grr

To je přesně článek o lidské debilitě. Když už chci ujíždět, tak určitě ne protisměrem-to mě brzdí. Kdyby to napálil po nějaké výpadovce a ta 205 nebyla úplně nejslabší, tak by měl policejním autům (pravděpodobně felicie-ty jsou nejčastější, ikdyž v Praze docela ten park obnovujou rychle) ujet. No jo....byla otázka času kdy nabourá ale pochybuju že se mu při tom rozsvítilo. A jako mladistvýmu mu hrozí jen polovina trestní sazby :bojim

a to strileli spuntama nebo ze vzduchovky, ze kulky neprostrelily pneumatiky? tedy nevim jaxe strili za jizdy, ale kdyz uz trefi tak by snad mela projit ne?

Původně zaslal: orgacek

Mne se zda ze strileli do vzduchu, ono se blbe strili po aute,kdyz se vyhybas autum v protismeru,to neni jak ve filmu

Kdyby stříleli do vzduchu tak by přece nepsali že pneumatiky zasáhli ale neprostřelili ... :myslim

Původně zaslal: Pechy

Gticko a mel krasne kola:o

Jo jo, červený GTI, před chvílí jsem to viděl ve zprávách

co ze netrefily jeho ale ze netrefili nekoho jinyho :o

ale je videt ze to auto nemel moc v ruce

[upravil dne 22.9.2006 BobyD]

Původně zaslal: BobyD

ale je videt ze to auto nemel moc v ruce

Sedmnactilety fracek tezko bude mit auto v ruce...

No tohle kdyby udělal s mim autem, tak si pak pujdu sednout já... za ublížení na zdraví. Ale on už by to pak jsem si jistej znova neudělal, fracek 17náctiletej...

Původně zaslal: Driver

Ale párkrát se trefili, měl štestí, že to neschytal.

No jestli na něj opravdu vystřelili 30 kulí (skoro dost, né?) a na autě je jen tohle, tak je buď onen orgán střelcem spíše průměrným, nebo jsou ty 205-ky neprůstřelný jako papamobil. :D